BU sbot crack en fazla 2 kere deneyebiliyor sonra dc veriyor.Hardmod da çalışmıyor.Yapabilen varsa yardımcı olsun.Hardmod cracksiz çalışıyor botla beraber açınca dc verdiriyor.

başlık öyle bi yazmışsınki millet crackde no dc çözümü yazdın sanar direk :)

Arkadaşlar ben crackte istediğim kadar deniyebiliyorum hazırlıyorum bir topic sizlerede yardımcı olmak için ben istediğim kadar deniyorum dc de vermiyor merak etmeyin bu hafta içinde topic hazırlayıp sunacağım sizlere.

Olabilecek en kısa zamanda olsa iyi olur yarın update var :) belki crack bile kalmıycak ortada ...

eLempTRa demiş ki:
Arkadaşlar ben crackte istediğim kadar deniyebiliyorum hazırlıyorum bir topic sizlerede yardımcı olmak için ben istediğim kadar deniyorum dc de vermiyor merak etmeyin bu hafta içinde topic hazırlayıp sunacağım sizlere.
Bekliyoruz bendede aynı sorun var...

RapidLy demiş ki:
eLempTRa demiş ki:
Bekliyoruz bendede aynı sorun var...
seorun derken ? arkadaş sorun belirtmemişki topic hazırlıyacağım demiş :)

kaç gündür topic hazırlanmadı hala :S çözümünü söyleyin bizde yapalım bu nasıl bir moderatörlük anlayışı topic hazırlıycak zamanın yoksada sonra hazırlarsın ...

Yukarı Alt