Zaten herkes stok yapacağı kadar yaptı üyelik kapansa bile sbot piyasası ölür bundan sonra para etmez

galiba kapanmayacak, böylesi bot-cave'inde işine gelir, hem aktive, hemde kredi'den kazanırlar :P ve diğer botları tamamen bitirirler :P(özellikle mbot)

aynen ama botu uzatmadan sbot account bi işe yaramaz.Shave boşuna acmıyor uyelkileri acıyorkı bot kullanımına ve bot yuklettirmeye teşvik etsin diye milleti :wink1:

uLtiO_ demiş ki:
aynen ama botu uzatmadan sbot account bi işe yaramaz.Shave boşuna acmıyor uyelkileri acıyorkı bot kullanımına ve bot yuklettirmeye teşvik etsin diye milleti :wink1:
tabiki, bot-cave yerinde olsam başından beri üyelikleri kapatmam :P

Bu gidişle kapanmaz neden kapansın ? Daha cok kullanıcıya sahip olur hatta.taknoloji ve Zaman ilerledikce update edildikce sürekli yeni hedefler peşinde oluck oyuncu.

10 tane aldım.Vallahi dahada alırım ama midem bulandı,zaten oyunu bıraktım çok oldu.Yok mail al,yok ıd password yeter gari.
10 tanesini 15 güne satarım 20-30 bişeyden 200TL yolumu dönerim.Abartmaya gerek yok.

PayPal TXN ID of last purchase: ne yapcam :D

Baris Chn demiş ki:
kapanmayacak gibi Shivanın işine geliyor zaten silkroad en fazla 3 yılı kaldı sonra tamamen biter
Biliyormusun bu sözü 3 yıl önce ben söylemiştim :P
Online oyunlar bitmez yeni versiyonlar yeni sürümnler gelir bu döngü devam eder :)

tamam tek hesabımı aldım :) o bana yeter mbot satış devam :)

bana ne gelen var ne giden :) yeter 1 hesap fazlasında gözüm yok :)

Yukarı Alt