Merhaba arkadaşlar sbot alamayı düşübüyorum ama emin değilimSize sormak istedim.Lütfen cevaplarınız aşalamadan söyleyiniz.

Teşekkür Ederim ...

Not:Artısı ve eksisi ile lütfen yazınız..

bot şuan cok yeni. kullanmış biri değilim ama en yakın zamanda kullancam. güvenilir olup olmadıgıyla ilgili birşey söylemek için daha cok erken diye düşünüyorum :think:

adamlar yakında deli gibi para kazanır eğer botun bu şekilde performansı devam ederse.. hack olaylarına falan girişeceklerini sanmıyorum para ve ün yapmak varken.. :lol:

Ben programı indirdim deneme sürümü geçmiş zaten programa bakınca kendini belli ediyor hiç düşünmeden 5€ bayıldım ve aldım çok çok güzel şuan ufak tefek sorunları var ama + ları -lerinden daha çok ve eminim böyle devam ederlerse diğer botların hepsi iflas eder.

TrowZeeN

Öğretiyorum
isrobot ve tbot un iyi özelliklerini seçip birde üstüne kendine özel özellikler ekleyip, güzel bi bot yapmışlar. şu anlık bi ufak tefek eksikleri var ama bence ilk versionuna göre bu cok cok iyi. 1 aya kalmaz bunlarıda hallederler zaten. bu gidişlede zaten piyasayı kavurucak gibi bu bot

eğer bu adamlar char soyuyorsa en çok zararı ben görürüm herhalde :)
GAIA da (4bil gold)
80+ 3 char(itemler vs)
70+ 2 char(itemler vs)
HERA da 80lv 3 char. vs vs.
Eos daki Iris deki eziklerimi saymıyom :D
tabi herkes kendince güvencesini almalı. ama eğer soyulursam sevinirim. bu sinirle oyunu kesin bırakırım ^^

ustameen demiş ki:
eğer bu adamlar char soyuyorsa en çok zararı ben görürüm herhalde :)
GAIA da (4bil gold)
80+ 3 char(itemler vs)
70+ 2 char(itemler vs)
HERA da 80lv 3 char. vs vs.
Eos daki Iris deki eziklerimi saymıyom :D
tabi herkes kendince güvencesini almalı. ama eğer soyulursam sevinirim. bu sinirle oyunu kesin bırakırım ^^
GAIA da (4bil gold) oO ^^

evet 4bil kastım :D gold kasacam diye kendime item bile yapmadım :D gold harici depolarda bulunan elementler de en az 1 bil eder :D wind 3 wind 4 earth 6 water 6 lar çalınırsa kesin bırakırım oyunu :D

Yukarı Alt