Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SBOT MULTICLIENT DUYURUSU

Sbot Multiclient şu anda çalışmamaktadır extraloob.com yönetimi olarak gün içerisinde yeni versiyonu gelip bu özelliğin aktif olacağını düşünüyoruz topic devamlı güncellenecektir buradan konuyu takip edebilirsiniz.

Clientless sorusuna gelince ; o artık gelmeyecek.

Son düzenleme:
deli oluyorum bu joymaxın her salı bize yaptıgına ya ne yapmak istiyor sanki yeni sürüm gelmeyecek pff :(

clientless bellıdı ama aynı durum multiclient icin de olacaksa en iyisi bırakmak ins.. gelir beklemedeiz clientles gelmıcekse acilen pc i guclendirmem lazım demek ki
3 car da pc kafayı yiyo :S

Umarım En kısa zamada MuLti Client i Hallederler Beklemedeyiz.

Goldbotlarin kalkması biraz zor gbot olmazsa oyunun dengesi olmaz... Gbot oyunun tadı:)

Goldbotlar Meseleyi Çüzmüş Yine ortalıktalar Nasıl yapıyolarda bot üreticileri bile sorunu çözememişken bunlar multiclient açıp gold kasmaya başlıyolar

RoY_NuKeR demiş ki:
Goldbotlar Meseleyi Çüzmüş Yine ortalıktalar Nasıl yapıyolarda bot üreticileri bile sorunu çözememişken bunlar multiclient açıp gold kasmaya başlıyolar
onlarin bot otomatik oluor sanki :D ama onlarda kaçak kullandiklari için siliolar hackshield i kullaniolar ne kullaniolarsa :D :thumbsup:

Multiclient ın gelmesi çok zor görünüyor.
Shiva hala çözememiş durumu.
HackShield i kırmadan yapmaya çalışıyorlarmış bu durumu...
O da çok zor sanırım...

bu nasıl iş anlamadım adamlar ortak çalışıyor bu kadar da belli edilmez ki botlar oyuna giriyor biz tek car acıyoruz inşahh duzelir..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Clientless gelmeyecek diye aylar öncesinde söylüyordum zaten, ama multi client gelecek adım gibi eminim. Yoksa sbot 'un hiçbir anlamı kalmaz piyasadan silinir gider ..

Yukarı Alt