orhan09 demiş ki:
Toxicated demiş ki:
orhan09 demiş ki:
Vardır bunda bişi 1 hafta sonra neden soyuldum diyenler çıkacaktır eminim kimse babasının hayrına böyle bişiyi yaymaz
Arkadaş sizde multi client gelecek mi dersiniz bekleyecez deriz off pfff, hadi beklemeyin bakın böyle program varmış bulduk koyduk buyrun deriz bu seferde kimse babasının hayrına yapmaz diye yorum mu gelir ? Kediden beter nankör olmayın be, insaf ! daral:
Arkadaşım ben bu siteye girip hiç oflayıp puflamadım+ linki koyan adam 200 mesajlı bir üye ne kadar güvenilir olduğu tartışılır mesaj sayısından ziyade normal üye yarın bigün indirenler soyulsa biz size demiştik deyip çekilceksiniz ''extraloob'' açsın Çok güveniyorsanız bu açan arkadaşa.!
Hiç Bi üyeyi Mesaj sayısından yargılayammasın global olan bi konuya güvenebilirsin zaten modlar onaylamış daha ne istiyorsun sana zorla kullanmanı söleyende yok

kaos77 demiş ki:
bende ilgınc bi durum oldu. 2 carımıda soktum ıkısıde aynı yerde aynı partıde kasıyordu, carın birinden izliyorum baktımki benim diğer car yatmıs ekranın solundan parti uyelerının hp mıktarından görüyorum. hemen oteki cara gecdim (yatan car) baktımki g.tü kurtarmış hala kasıyor !!!!!!! ala la oldum tabi kontrol etmek için diğer çara gecdim ordan bakıyom benim diğer çar baya yerde yatıyo yatan cara geciyorum kasıyo :))))) bikac dakıka daha kasdı sonra dc oldu, tekrar girdiğinde şehirden ölmüş gibi basladı. hiç bole bişey gormemişdim.
bug ' giriyo charlar ondan öle görüyon yaklaşık 30 saniye ile 1 dk gecikmeli görünüyo diğer client

peki hepsini aynı program ilemi açtın yani demek istediğim ilk charı normal öteki 3 charı program ilemi açtın yoksa hepsinimi program ile açtın ?

- Resim Silinmiş.
böyle bisey cikiyor bende win 7 kullaniyorum.2 car acamiyorum yardim ltf
ACILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL please:D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
xp kullanıyorum.program dun calısıyordu sabah kalkdım calısmıyor :D ilginç....sbotla tek charı normal acıyorum sandbox ıle acmaya gelınce hata werıyor SBOT yazısının altında ne hata werdıgınıde goremıyorum ama sbot acılmıyor hataya tıklıyorum kapanıyor neden ki bilen war mı yada basına gelen ? yoksa sandbox un yenı surumunu mu bulsak ?

sunupcuyuz

Gözlemliyorum
programa gerek yokki multi açmak için beyler. daha kolay yolu vvar.
silkroadun kurulu oldugu klasöre gelin hackshield klasörü var bunun adını değiştirin.ve normal bir şekilde multş charları açmaya devam edin.
ban yermiyim diye düşünen olursa.ben evimde hackshield ilk çıktıgından beri klasör ismi değiştirilmiş şekilde oynuyorum.

Yukarı Alt