Server
Assos
Takımı
Besiktas
orhan09 demiş ki:
CukkaMix demiş ki:
Orhan çocuksun belli , Bu programın silkroad ile alakası yok sanall bellek oluşturmaya yarayan bir program deamon tools benzeri bir program. git araştır bi sonra gel çok bilmişlik yapıp havlama ...
İlk önce konuşmayı öğren ''çocuk'' silkroadla ilgili değil diye içinde virüs olmadığı ne malum bide havlama demişsin o sana özgü bi yetenek bizim senin gibi meziyetlerimiz yok maalesef makara: makara:
Offf hala virüs olmadıgı ne malum diyor, :byes:

Toxicated demiş ki:
orhan09 demiş ki:
CukkaMix demiş ki:
Orhan çocuksun belli , Bu programın silkroad ile alakası yok sanall bellek oluşturmaya yarayan bir program deamon tools benzeri bir program. git araştır bi sonra gel çok bilmişlik yapıp havlama ...
İlk önce konuşmayı öğren ''çocuk'' silkroadla ilgili değil diye içinde virüs olmadığı ne malum bide havlama demişsin o sana özgü bi yetenek bizim senin gibi meziyetlerimiz yok maalesef makara: makara:
Offf hala virüs olmadıgı ne malum diyor, :byes:
Sadece gülüyorum x) Elçimisin nesin sen ya x) belki de şu an programı kendisi bile kullanıyor sadece site ile bir derdi var galiba bunun virüslü diyorsan kullanma diyoruz istiyen kullanır istiyen kullanmaz diyoruz sen anlamıyosan sus x) yada hangi sitenin elemanısın onu söyle xD

virus filan yok çalışıyor fakat 5 dakikada dc yiyor sabahtan beri kaç kere denedim her seferinde dc yiyor en fazla 10 dk tutundu sonra gene dc bu dc sorunu tek bendemi var yoksa herkezdemi ?

3 char acık arklar 1. de sorun yok dıger 2 si Dc oluor client gidior paso neden acaba ??

tellletter demiş ki:
Sadece gülüyorum x) Elçimisin nesin sen ya x) belki de şu an programı kendisi bile kullanıyor sadece site ile bir derdi var galiba bunun virüslü diyorsan kullanma diyoruz istiyen kullanır istiyen kullanmaz diyoruz sen anlamıyosan sus x) yada hangi sitenin elemanısın onu söyle xD
Aynen, bunu biz upload etmedik link programın orjinal sitesinden verilme brothersoft şirketi şuana kadar kaç tane program yapmıştır ,silkroadla alakası yok programın adam gidicek virüs koyacak silkroaddaki çarlar hacklensin diye :thumbsup:

HeartLess*X demiş ki:
Artık çıldırmak üzereyim ne lanet birşey ya sabit 20 30 dkda bir dc yiyorum :think:
Tek sen değilsin dc yiyen bendede aynı normal sbot ile açtığım char kasıyor fakat bu program ile açtıklarım dc yiyor malisef. ( programa bir lafım yok yanlış anlaşılmasın )

ahanda demiş ki:
HeartLess*X demiş ki:
Artık çıldırmak üzereyim ne lanet birşey ya sabit 20 30 dkda bir dc yiyorum :think:
Tek sen değilsin dc yiyen bendede aynı normal sbot ile açtığım char kasıyor fakat bu program ile açtıklarım dc yiyor malisef. ( programa bir lafım yok yanlış anlaşılmasın )
Diğer 2char normal kasıyor sorunsuz ama birtanesi sürekli yiyor gelde çıldırma :mrgreen:

HeartLess*X demiş ki:
ahanda demiş ki:
HeartLess*X demiş ki:
Diğer 2char normal kasıyor sorunsuz ama birtanesi sürekli yiyor gelde çıldırma :mrgreen:
Valla ben bıktım :oldie: bıraktım denemeyi normal 1 char ile kasıyorum bot-cave yi bekliyorum bakalım ne zaman çıkacak multi clint daral:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CWsaila demiş ki:
virüs trojan keylogger olabileceği için ben kullanma taraftarı değilim

yok hacım bu öyle bir program değil bu pc programı yani sbot ile alakalı değil normal programlar için kullanılan bir program ve bu özelliği ile sbot için de şansa kullanılıyor.

bende ilgınc bi durum oldu. 2 carımıda soktum ıkısıde aynı yerde aynı partıde kasıyordu, carın birinden izliyorum baktımki benim diğer car yatmıs ekranın solundan parti uyelerının hp mıktarından görüyorum. hemen oteki cara gecdim (yatan car) baktımki g.tü kurtarmış hala kasıyor !!!!!!! ala la oldum tabi kontrol etmek için diğer çara gecdim ordan bakıyom benim diğer çar baya yerde yatıyo yatan cara geciyorum kasıyo :))))) bikac dakıka daha kasdı sonra dc oldu, tekrar girdiğinde şehirden ölmüş gibi basladı. hiç bole bişey gormemişdim.

Yukarı Alt