Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Xanthos demiş ki:
extraloob demiş ki:
Xanthos demiş ki:
hacı sadece 2 charın mı var senin Gaia'da, fakirsin sen fakiiiiiiirr :mrgreen:

hacım birisi alexte stall charım diğeride lvl 103 olmaya aday charım işte hepsi bu kadarcık :mrgreen: :lol:
ben stall charları chardan saymıyom :mrgreen: bende şu an kasan 5 tanecik var 90+ :P

bro sen üstadsın bu konuda plvl - gold seller üzerine bir de buff maker :buddha:

arkadaslar vürüs yoktur isterseniz programın sitesinden indirin zaten arkadaşımız direk oradan yönlediriyor sizi içiniz rahat olsun eline sağlık ;D

Bot caven netın resmı forumunda okudum hackshieldi silip multi client acılabiliyormu ANCAK %99 banned riski vardır...
Hiya,

As we all know due the today's update 4/13/1010 Multiclient isn't working.

Actually multi-hackshield isn't working anymore.

It may take a while to fix this.

Regarding the question why there are still so many goldbots running around: Gold companies use clientless+hackshield emulator (unsafe) and NOT normal game client, so they aren't victim to any hackshield issues.

We ask the customers to be patient, and do not make any further topics related to Multiclient, or it could cause you a 99% chance of getting banned.

Thank you for your Cooperation and Understanding.

Regards,

Snakje.
açıklama budur...

HeartLess*X demiş ki:
25 dk da bir dc yiyorum bunu nasıl önleriz :mrgreen:
1 saatir sandbox ile 2 char oyunda 1 kere dc yedim dahda yemedim kullanan 4 kişinin 4 üde 1 er kere dc yedi inşlh bir daha olmaz :lol:

bende 4 char girdim ilk girdiğim 2charda sorun yoq ama diğer 2 charda dc veriyor

Toxicated demiş ki:
orhan09 demiş ki:
Vardır bunda bişi 1 hafta sonra neden soyuldum diyenler çıkacaktır eminim kimse babasının hayrına böyle bişiyi yaymaz
Arkadaş sizde multi client gelecek mi dersiniz bekleyecez deriz off pfff, hadi beklemeyin bakın böyle program varmış bulduk koyduk buyrun deriz bu seferde kimse babasının hayrına yapmaz diye yorum mu gelir ? Kediden beter nankör olmayın be, insaf ! daral:
Arkadaşım ben bu siteye girip hiç oflayıp puflamadım+ linki koyan adam 200 mesajlı bir üye ne kadar güvenilir olduğu tartışılır mesaj sayısından ziyade normal üye yarın bigün indirenler soyulsa biz size demiştik deyip çekilceksiniz ''extraloob'' açsın Çok güveniyorsanız bu açan arkadaşa.!

orhan09 demiş ki:
Toxicated demiş ki:
orhan09 demiş ki:
Vardır bunda bişi 1 hafta sonra neden soyuldum diyenler çıkacaktır eminim kimse babasının hayrına böyle bişiyi yaymaz
Arkadaş sizde multi client gelecek mi dersiniz bekleyecez deriz off pfff, hadi beklemeyin bakın böyle program varmış bulduk koyduk buyrun deriz bu seferde kimse babasının hayrına yapmaz diye yorum mu gelir ? Kediden beter nankör olmayın be, insaf ! daral:
Arkadaşım ben bu siteye girip hiç oflayıp puflamadım+ linki koyan adam 200 mesajlı bir üye ne kadar güvenilir olduğu tartışılır mesaj sayısından ziyade normal üye yarın bigün indirenler soyulsa biz size demiştik deyip çekilceksiniz ''extraloob'' açsın Çok güveniyorsanız bu açan arkadaşa.!

1- KULLANMA O ZAMAN

2- kendi msj sayına bak (Diyorsun ya mesaj sayısına bak o zaman sen ilk önce kendinden şüphe etmelisin )

3- Moderatörler denemiş onaylamış güvenmiş boşuna post kasıorsun

4- By By...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum hiçbir programın uygulamanın garantisi yoktur bunu 1000lerce kez söylüyoruz her program risklidir kullanmayın dert almayın başınıza bu kadar basit biz her programı deniyoruz test ediyoruz kullanıyoruz sizlere tavsiyemiz banlanma riskini göze alıp ona göre uygulamaları kullanın yoksa joymaxin dediği gibi her türlü program banlanma sebebidir.

orhan09 demiş ki:
Toxicated demiş ki:
orhan09 demiş ki:
Mesaj sayısıyla ne alaka var anlamadım. He bu arada adam sana zorla KULLAN demiyor ister kullanırsın istersen KULLANMAZSIN... Ayrıca bu sro için yapılmış bir program deil pc de 2 kez acilmayan bazı programlar icinde yapılmıştır!!!

Ben toxicated e cevap yazdım sadece sizin soyulmanızdan banane ben indirmicem indirenler indirsin çokta tın.

Çok teşekkür ederim.
Sadece oyunda değil, her alanda işime yarayacak bir program. Arşivime ekledim.
Ayrıca, unutmayın ki bir çok antivirus programı SBOT'u virus olarak algılıyordu. 40 programdan birinin paranoya yapma ihtimali, gerçek virus olma ihtimaline göre çok çok yüksek. Ben güvendim kullanıyorum.
Saygılarımla.

Ben 4.30 saatdır 4 char kasdırıorum hıc bırı 1 kere bıle dc yemedı pc nin özelliklerinden yada internet hızıyla alakalı olabılır bir kaç arkadaşımdada bu problemı gözlemledim birde pc ye ve modeme reset atmayı denerseniz belki sorununuz düzelebilir program sonuçda sanal bellek kullanıyor.

tellletter demiş ki:
Ben 4.30 saatdır 4 char kasdırıorum hıc bırı 1 kere bıle dc yemedı pc nin özelliklerinden yada internet hızıyla alakalı olabılır bir kaç arkadaşımdada bu problemı gözlemledim birde pc ye ve modeme reset atmayı denerseniz belki sorununuz düzelebilir program sonuçda sanal bellek kullanıyor.
Pc'ye res attığımdan beri bir sorun yok inş bir daha olmaz diyordumkı dc yedım :mrgreen:

Yukarı Alt