Evet arkdaşlar ben siz Sbot ana sitesinde yapılan açıklamayı sunucam.

Download latest version 1.66 here! (no multiclient)Multiclient güncel olarak, oyun güncelleştirmesi yüzünden çalışmıyor.
Lütfen sonraki bir duyuruyu bekle

Joymax, multiclientin, çalışmıyor olduğu bir şeyi değiştirdi, Shiva, onu anlaması için biraz daha çok zamana ihtiyaç duyar, ve umutla yeniden onu işe yapar!
Shiva'nın, neyi bulduğu, HS'in, bir beygir olarak şimdi multiclienti bulduğudur, ama, hiçbir HS güncelleştirmesi yoktu, onların, müşteride değiştirdiği bir şeydir.

tercüme bayaa iyi olmuş :)

ama madem bu kadar zor multiclienti yapmak bu kadar goldbot nasıl girmişte doldurmuş serverları?

Pff taşeron oldugu ne kadar belli sbotla fazla girişleri minumuma indirip gbleri maksimuma cıkarıcaklar premium alanlarada kötü oldu adamın 2 charı varsa preli 2 sinide koyamıcak bota :D

Bana sorarsanız beklemekten başka yapıcağımız bişey yok egerki bu böle devamda edicek olursa çok müştrei kayıbına ugruyacaklar ama bunuda bilerek sanırsam farklı yollar uyguluyacaklardır diye düşünüyorum

WallShout demiş ki:
Evet arkdaşlar ben siz Sbot ana sitesinde yapılan açıklamayı sunucam.

Download latest version 1.66 here! (no multiclient)Multiclient güncel olarak, oyun güncelleştirmesi yüzünden çalışmıyor.
Lütfen sonraki bir duyuruyu bekle

Joymax, multiclientin, çalışmıyor olduğu bir şeyi değiştirdi, Shiva, onu anlaması için biraz daha çok zamana ihtiyaç duyar, ve umutla yeniden onu işe yapar!
Shiva'nın, neyi bulduğu, HS'in, bir beygir olarak şimdi multiclienti bulduğudur, ama, hiçbir HS güncelleştirmesi yoktu, onların, müşteride değiştirdiği bir şeydir.
Dün GM Konuşmuştu Today Nice Have Fun Falan Yazmıştı Demekki Boşuna Yazmamış :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ScriptKiddie demiş ki:
yalan dolan kodlar değişmedi, ispanyolca eklendi, event silindi sro client yenilendi.

aynen öyle yapılanlar sırasıyla şunlardır ;

loader kapatıldı.
sbot clientless kapatıldı.
sbot multiclient kapatıldı.

parasını veren oyunculara bütün yasaklar geldi değil mi ohh ne güzel ya peki oyunda ki asdfqwer isimli goldbotlar nedir öyle cayır cayır kasıyorlar 1-60 lvl arası spot bulunmuyor gb'ler yüzünden.

5 pluslı charım var ama kasamadım lanet olsun bu oyuna fakat hack shieldi silince çalışıyor ama bi risk olacağını düşünüyorum eğer hack shield siz çalıştırısak ban riski olur mu ??

Yukarı Alt