Server
Assos
Takımı
Besiktas
Valla bu sorunla ne karşılaştım ne de karşılaşanı gördüm, bu problemini çözünce buraya yazarsan yada bana pm atarsan böyleymiş diye çok sevinirim .. Aklımın bir köşesinde kalsın da ilerde aynı sorunla karşılaşan biri çıkarsa söyleriz, biz karşılaşırsak bu problemle hallederiz vs ... En kısa zamanda problemini çözmen dileklerimle :P

Sorun şöle ilk roc montain açıldığında bu görev yaratıkları ile milleti pk yapıyorlardı hatırlarsanız ozamandan beri bu tarz moblara atack yapmıyor sbot bunun bir ayarı sanırsam yok.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Hiç denk gelmedi bana, konusunu açanı da görmedim bu sorun yüzünden hiç bilmiyorum ama güvenlik açısından böyle oluyor olabilir senin dediğinden yola çıkarsak .. Resmi forum sitesinde konu açıp sormak lazım aslında ..

Sbot un forumunda arattım.Topiclerde yazanlara göre quest moblara atak yüzünden bir çok kişi pk olmuş ve bu yüzden o özellik kapatılmış. Sbot bu moblara saldırma özelliği ekleyip bir açık oluşturmaz tahminimce. 70 lvl civarı kasabileceğin farklı türde moblar var bence şansını başka yerde dene. Kolay gelsin...

Server
Assos
Takımı
Besiktas
mavii demiş ki:
iyide millet ong farm nasıl yapıyor? sbot kullanmıyorlarmı?
Ben ong 'larda bu tür moblara pek rastlamadım ama görmüşlüğüm var az da olsa .. Birde sbot kullanmak zorunlu değil yahu ong farm yaparken başka botta kullanıyor olabilirler ..

mavii demiş ki:
iyide millet ong farm nasıl yapıyor? sbot kullanmıyorlarmı?
Tamamda bu şekildeki moblar sadece bir yerde var .Diğer kısımlar hep normal ong o yüzden botta sıkıntı yaşanmıyor cool2:

mavii, olay şu: Shiva ya bot-cave.net'ten pm atıyorsun ve bu quest mobların isimlerini ve resimlerini gönderiyorsun.. Shiva bi sonraki versiyonda bu eklemeleri yapacaktır... angry sungsung ve hungry bloodong'lara da ilk başlarda saldırmıyordu botlar,sonradan eklendi.

PS: klavye bozldu bu mesajı ekran klavyesi ile yazdım.azimle ..... taşı deler :mrgreen:

Yukarı Alt