Server
Assos
Takımı
Besiktas
arkadaşlar bir kaç gündür bazı müşterilerimiz botlarının iptal oldugundan şikayetçi

yaptıgım araştırmalara göre dedikleri laf şu sbottan mail geldi bilgileri güncellemezseniz botunuz iptal edilecek diye şimdide botuma giremiyorum

o gelen email sbottan gelmiyor dolandırıcılardan geliyor işte banada aynı mail geldi

yukarıda gördügünüz gibi gelen email sbot sitesinden gelmiş gibi gözüküyor ama alakası yok

sbotun mailto:[email protected] diye bir maili yok tabi bilmeyen arkadaşlarımız linki tıklıyorlar ve botlarından oluyorlar

lütfen dikkat edelim ve arkadalarımızı uyaralım..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
JetHomme demiş ki:
Dikkat etmek lazım. Bilgi için teşekkürler bro.
Rica ederim, bende az önce farkettim mailime geleni siteye girdim bir baktım sbot version 1,60 kusur dedim bu işte bir bit yeniği var .. Meğersem bir ara Silkroad ID - PW isteyen grup vardı ya Joymax Notice ile bilgilendirdi biz değiliz maile girmeden silin diye, sanıyorum ki aynı grup bu sefer sbot 'ta harekete geçti, yakında onlarda bir açıklama yaparlar ..

Toxicated demiş ki:
JetHomme demiş ki:
Dikkat etmek lazım. Bilgi için teşekkürler bro.
Rica ederim, bende az önce farkettim mailime geleni siteye girdim bir baktım sbot version 1,60 kusur dedim bu işte bir bit yeniği var .. Meğersem bir ara Silkroad ID - PW isteyen grup vardı ya Joymax Notice ile bilgilendirdi biz değiliz maile girmeden silin diye, sanıyorum ki aynı grup bu sefer sbot 'ta harekete geçti, yakında onlarda bir açıklama yaparlar ..
Bu mail ile hırsızlık işi baya bir arttı. Para eden ne varsa adamlar fake'ini yapıyor. Joymax'dan sonra sbot. Bakalım sırada ne var. daral:

Yukarı Alt