VaLe

.
[02:05:11] * Connection to Silkroad Server terminated.
[02:05:11] * Terminating Silkroad

Arkadaslar öncelikle şunu belirtmek isterim. Yukarıda yazılı olan sbot hatasını 1 haftadır araştırıyorum belki 30 belki 50 sitede araştırma yaptım fakat çözüm olarak sunulanlarin hemen hemen hepsi ya sbot u sil tekrar ya oyunu sil kur ya ayarları bozuktur gibi cvp lar elde ettim. 10 larca değişik şeyler denedim çözümü bulamadım .

Bugün çözümü kendim farkettim ve düzeldi . bir çok kişiye de faydali olacağını düşünüyorum çünkü bu hatadan yakınan çok kişi var.

Bunun hatanın çözümü sbot u ilk kurarken oluyor . 1 sbot klasörü açıp oyuna giriş için baslattigimizda 2. sbot dosyasini da oyuna giriş yaptiktan sonra actiysak eyer bu hatayı alıyoruz .

Yani bu hatayı almak istemeyen arkadaşım kaç sbot dosyası oluşturacak sa hepsini oluşturup start tuşuna öyle basmalı 1 char oyundayken yeni bir sbot dosyası kurup 2. chari açmaya kalktigimizda bu sorunla karşılaşıyoruz . . .

Saygilar

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Eğer bu şekilde bir daha hiç bu hatayı almazsan helal olsun alkis: SBot' un direk sahibiyle görüşmüştüm oyundan kaynaklanıyor demişti :D

VaLe

.
Bugün 2. charı sbotla açtım şuanda 3. charı açıcam bu sorun bende bu şekilde ortdan kalktı ben çözüm olarak bunu buldum eyer varsa böyle sorunu olan denesin denemekten bir şey kaybetmez kimse. her kafadan bir ses çıkmış madem :D

Son düzenleme:
Yukarı Alt