[23:13:24] * Error loading trainplace struct!
[23:13:24] * SCRIPT ERROR: Oldest script file versions are not supported anymore!
[23:13:24] * Please use newer scripts or record a new one yourself.
[23:13:24] * Failed to load script.
[23:13:24] * Error loading trainplace struct!
[23:13:25] * Login successfull, have fun :)

arkadaşlar sctipt'i tekrar seçiyorum olmuyor 1.43 de çıktı bu sorun şehirde butun işleri yapıyor sonra teleport çekiyor 1.42 de cayır cayır çalışıyordu yeni botu yaptım böle oldu çözüm bilen varsa anlatırsa sevinirim

illa elimizlemi record almamız lazım ? yeni 1.43 dekileri kullanamıyormuyuz?

İlk önerim buradakini uygulaman ;

viewtopic.php?f=582&t=161476&hilit=

İkinci önerim

Scripti kendin yazman.

üçüncü önerimde artık sbot istediğin heryerde scriptsiz kasabiliyor.
Yapacağın tek şey çarını kasacağın alana götürmek ve get currenti tıklamandır...

Kolay gelsin.

ALLAH RAZI OLSUN 3.cü dogrumu cidden isrobot gibimi ? ilgilendigin için saol

yani get current yaptıktan sonra sehre gitse bile normal script gibi kendi gelebilecekmi oraya

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Yeni sc ayarları harika oldu bence, tek kelimeyle fevkalade .. :dance:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Mr_Poseidon demiş ki:
ya beyler bide mobların yerimi degişti norta gidiyom normalde olan moblar yoktur :P
hihih hiç sanmıyorum, bence lagdan öyle oluyordur .. Arada bana da oluyor lagda moblar sonradan çıkması falan .. :nod:

ya kafayı yiyecem olmuyor elimle bile tekrar script yaptım ama olmuyorrrrrrrrr arkadaşın dedigi gibi gittim oraya current yaptım bu seferde şehirde yine aynı hatayı veriyor elimle script yaptım ondanda gitmiyor offffff offfffffffff 1.43 gibi senin ne ne güzel sorunum yoktu onceden pasa pasa gidip kasılıyorduk ya ne yapacaz yokmu bunun cozumu ya

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çözümü bir sürüde sen uygulayamıyorsun ki, yapacakların belli eski script'in hangisiydi aç onu sonlarına 7-6-5-4-3-2-1'leri hatasızca yerleştir sorun kalmayacak.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Neyi nereye yazacağını bilmedikten sonra yine hata alacak.. aslında volkan.ka kardeşimin 3. önerisi harika bir yenilik ve kusursuz çalışıyor ayrıca bir o kadarda uygulaması basit neyi neden yapamıyorsun anlamış değilim ..

Yukarı Alt