Kardeşilerim Benim S-bot Bugun Yeni Bir Sorun Çıkardı Ya Önceden öle bişe yoktu Şimdi 3 canavar öldürüyor 4. seçiyor 5sn bekliyo öldürüyor sonra 3 canavar öldürüyo 4. seçiyo 5sn bekliyo sonra öldürüyor böle böle kasıyo hep nedeni nedir yardım edin bana skilleri sildim yeniden koydum olmadı lütfen yardım edin kasılmıyor böle

Iterate Atack skill kapalı ama hala trace atmış gibi dolanıyo arada nası olcak yardım plss

doru yerdeler ama galiba botcfg dosyasında skill yazan yerin altını komple sildim bota geldim ayar kaydet dedim oldu

Mrb
Çarınız necidir?
Sword shield nuker midir?
Yoksa Xbow mudur?

Eğer ss nuker ise bicheon skillerini nukerden sonra yada önce koyunuz ve iterate attack skills kesinlikle işaretli olmasın,yoksa mobun peşinde dolanırda dolanır.

Xbow ise eğer çarınız yere yatırma ve yerde iken vurma skilini arka arkaya koyunuz iterate attack skills gene işaretli olmasın...

Sbot un büyük bir sorunu var bu skiller karşısında :))

volkan.ka demiş ki:
Mrb
Çarınız necidir?
Yoksa Xbow mudur?

Eğer ss nuker ise bicheon skillerini nukerden sonra yada önce koyunuz ve iterate attack skills kesinlikle işaretli olmasın,yoksa mobun peşinde dolanırda dolanır.

Xbow ise eğer çarınız yere yatırma ve yerde iken vurma skilini arka arkaya koyunuz iterate attack skills gene işaretli olmasın...

Saol kardeşde ztn tüm ayarları baştan yaptım düzeldi :headbang:

halla halla yine oldu tüm ayarları baştan yaptım skilleri baştan koydu7m yine oluyo nasıl olcak bu yaw :cry:

volkan.ka demiş ki:
Mrb
Çarınız necidir?
Yoksa Xbow mudur?

charım nuke ve hiç bicheon skili koymadım ama sorun hala devam ediyo ıtarete atack skillde kapalı neden oluyo yadım plss :cry:

Yukarı Alt