arkadaslar sbotla giriyorum oyuna tek tek 3 tane acıyorum 1 dk sonra hepsi c9 hatası yiyor sırayla cozumunu bulamadım . bilen bi arkadas varsa simdiden tşk ediyorm.

Bu hata client servera bağlanamadığı zaman ortaya çıkar.Genellikle firewall programınızın silkroad.exe'nin internete ulaşmasına izin vermediğinde yada engellediğinde meydana gelen bir hatadır.Lütfen firewall ayarlarınızı kontrol edin.Eğer firewall programınız yoksa internet sağlayıcınızın kullandığı bir firewall olabilir.Eğer firewall'ı olan bir modeminiz varsa bunun silkroad.exe'ye onay vericek şekilde ayarlayınız.

ben silkroadı paylasımdan clientsiz almıştım . C:\Program Files in icine direk kopyalayarak koydm . Ama sorun oluştu birtakım. 30 dk felan geçtikten sonra takılmalar oluştu 1-2 sn lik . bunu düzeltmek için client ile kurdum oyunu fakat win7 olduğu için C:\Program Files (x86) in içine kurdu . sbottan bot cfg ye C:\Program Files (x86) yazdığımda 2.carı acınca c9 hatası alıyorum . ama C:\Program Files dan girersem takılma yine devam ediyo nedense . neden win 7 de çift program files var bunu anlıyamadım ...

biliyorum da clienti kurarken kendisi otomatik C:\Program Files (x86) ya attığı için dokunmadım . neyse birde oyle deniyelim.

Sbotta Maximum number of allowed computers (2) exceeded! Please wait for hardware ID reset at 0.00 GMT+1 hatası alıyorum cözüm bekliyorum acil kasmam gerekiyor.... 2 kisi yok botu kullanan sadece 1 kısı bılıyor

Yukarı Alt