Silkroad R için sbot çıkacak mı.. botcave sitesinde biraz gezindim ama pek bişi göremedim.. bilgisi olan varsa çok makbule geçer.. sbot hesabım boş duruyo..sro r oynuyorum elle kasıyorum mecburen..

Takımı
Besiktas
Çıkacak shiva kendisi açıklama yaptı forumdada mevcut konular lakin sbot çok kapsamlı bi bot olduğu için uzun sürdü çıkması;
örnek olarak mobların hepsinin yeri değişti,sbot da ise otomatik mobların koordinatlarını seçme gibi seçenekler mevcut onları düzenlemeleri lazım 0dan.Bunun gibi bir çok neden var gecikmesinde.En kısa zamanda çıkacaktır.

ForEverTurk demiş ki:
Çıkacak shiva kendisi açıklama yaptı forumdada mevcut konular lakin sbot çok kapsamlı bi bot olduğu için uzun sürdü çıkması;
örnek olarak mobların hepsinin yeri değişti,sbot da ise otomatik mobların koordinatlarını seçme gibi seçenekler mevcut onları düzenlemeleri lazım 0dan.Bunun gibi bir çok neden var gecikmesinde.En kısa zamanda çıkacaktır.
Bilgi için çok teşekkürler sağolasın :beer:

Extra sekmesinde "periodically autoselect unique mob in range " kutucuğunu tikleyin ve skills sekmesinde "high hp (>=pt giant)" kısmına saldırı skillerinizi ekleyip deneyin.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt