Takımı
Fenerbahce
Merhabalar Arkadaşlar Charım Wiz-Bard Ptde Gezmesini İstemediğimden Dolayı Olduğu Yerde Duruyor Tambur ve Orbit Basıyor.Ve Gold Toplamasını İstiyorum Yanlız ne yapsam toplamadı Range yükselttim gezerken bile toplatamadım Bi çözümü varmıdır bunun acil yardımınız lazım şimdiden tesekkürler Buyrun ss

Takımı
Fenerbahce
alpaslan_1907 demiş ki:
Merhabalar Arkadaşlar Charım Wiz-Bard Ptde Gezmesini İstemediğimden Dolayı Olduğu Yerde Duruyor Tambur ve Orbit Basıyor.Ve Gold Toplamasını İstiyorum Yanlız ne yapsam toplamadı Range yükselttim gezerken bile toplatamadım Bi çözümü varmıdır bunun acil yardımınız lazım şimdiden tesekkürler Buyrun ss yardımlarınızı bekliyorum ACİL

Takımı
Fenerbahce
alpaslan_1907 demiş ki:
Merhabalar Arkadaşlar Charım Wiz-Bard Ptde Gezmesini İstemediğimden Dolayı Olduğu Yerde Duruyor Tambur ve Orbit Basıyor.Ve Gold Toplamasını İstiyorum Yanlız ne yapsam toplamadı Range yükselttim gezerken bile toplatamadım Bi çözümü varmıdır bunun acil yardımınız lazım şimdiden tesekkürler Buyrun ss

Kimse bilmiyorm mu Bu sorunu :!: :!: :!:

aynı sorun bende de var bende bardım toplamıyo ama bi kere gpye skillsiz saldırdım sonra geri çektim gp kesilince gpden düşenleri topladı yani atak yapmadığı sürece toplamıyo sanırım :(

Takımı
Fenerbahce
RoqA demiş ki:
aynı sorun bende de var bende bardım toplamıyo ama bi kere gpye skillsiz saldırdım sonra geri çektim gp kesilince gpden düşenleri topladı yani atak yapmadığı sürece toplamıyo sanırım :(
çözemedim gitti Kaç gündür ..
Senin Dediğini Yapıp skillsiz vurdum o zaman topladı ne saçma bi iştir yav :!: :!: :!:

Takımı
Fenerbahce
tellletter demiş ki:
rangeyı 0 yapman gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam bi öyle dene istersen
Range 0 Yaptım Yine Yok Sorun Devam Etmekte Char Goldu Toplamıyor Moba vurunca gidip topluyor Cidden Yardım Lazım Acil :!: :!:

Takımı
Fenerbahce
alpaslan_1907 demiş ki:

Kimse Bilmiyormu allah Aşkına :!: :!:

Öyle bişey yok çünkü. Sbot kendi saldırmadığı yaratıktan düşen itemi asla almaz.Sadece görev itemlerini alır. Other items seçeneği birisi yere bişey atarsa almasını sağlıyo. Own items ise yaratıktan düşeni toplamaya yarıyo. Altın toplatmak için keyhelper gibi bi program kullanmaktan başka çare yok. Toplama alanı dar olduğu için fazla iş görmez. Toplama alanınıda genişleten bi program daha vardı. Yani bi sürü güvensiz program kullanman lazım en iyisi pet almak yada hiç toplamamak :)

Takımı
Fenerbahce
UnDeFeateD demiş ki:
Öyle bişey yok çünkü. Sbot kendi saldırmadığı yaratıktan düşen itemi asla almaz.Sadece görev itemlerini alır. Other items seçeneği birisi yere bişey atarsa almasını sağlıyo. Own items ise yaratıktan düşeni toplamaya yarıyo. Altın toplatmak için keyhelper gibi bi program kullanmaktan başka çare yok. Toplama alanı dar olduğu için fazla iş görmez. Toplama alanınıda genişleten bi program daha vardı. Yani bi sürü güvensiz program kullanman lazım en iyisi pet almak yada hiç toplamamak :)
Bilgilendirme için tesekkürler 2 gün geçti İlk cevabı veren kişisiniz Tekrardan Sağolun , yalnız şöyle bi durum var mbot topluyor goldu Sbot gibi gelismis bot bu özelliğe sahip değil ilginç doğrusu :coffee: Program işi bize gelmez Pet alırız onun yerine iyi geceler :curtain:

Mbotta warriorlar için lure scripti özelliği bile var... Sbotta ise klasik bufa bağırmayı koy alanı genilşlet sal çayıra mantığı var hala. Sbotu üreten kişi kişinin sadece kendine düşen itemleri alacağını düşünüp sadece böyle yapmış. Mbotta ise başkasının itemininde alınmak istendiğini görüp böyle bi seçenek koymıular. Aslında mbot sbotun aynısı, sadece sbottaki eksikleri görüp tamamlayarak mbotu yapmışlar gibi...

Yukarı Alt