Merhaba;

Botu dün satın aldım.
-| Botun Son sürümünü kullanıyorum.(v2.1.66)
-| Silkroad'ı tekrar kurdum.(2 defa)
-| Format bile attım.

[Yakından incelemek isterseniz Uzaktan bağlanmanıza izin verebilirim. Yeter ki şu problemden kurtulayım.]

[15:10:02] * Info: Trying to disable DEP now. If client doesn't start, please exclude "sro_client.exe" from DEP manually!

Fakat şu DEP hatasını bir türlü aşamıyorum. Forum konularında bir çok yolu denedim fakat işlemedi. Dediğiniz gibi aşağıda yer alan adımları inceleyerek ulaştım.
[Bilgisayar->Özellikler->Gelişmiş Sistem Ayarları->Performans(Ayarlar)->Veri Yürütme Engellemesi]
Bu kısma geldiğimde Seçtiklerim dışında kalan tüm windows programları ve hizmetleri için DEP'yi aç. Yazmakta. Onuda seçtim fakat sro_client.exe yi koyamıyorum. Ekstra bir çözüm olarak gittim DEP'i devre dışı bıraktım yine bir gelişme yok. Bu konuda hakkında bir bilgi sahibi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi..

Şimdiden teşekkür ederim.

1.PNG

xad.PNG

Son düzenleme:
Ayni sorun bendede var. Kac defa format attim. Win 7 win 8 win 10 denedim iki pc var ikisindede ayni. 3 gun ugrastik cozum bulamadik. Silkroad exe dosyasini dep e ekleyemiyoruz. Kapatiyiruz olmuyor. Bilgisi an yok mu

Yukarı Alt