Merhaba arkadaşlar ben kendimde kullanmama rağmen ekran klavyesiz girmiyorum bot güzel kasıyo ama kullanıosanız muhakkak ekran klavyesiz girmeyin charınızın şifresini bnm arkadaş hacklendi daha dogrusu şifresini çaldılar parası bilmem neyi varsa aldılar 82 lwl adamı soyup soğana çevirdiler. Bin kere tembihledim ona ekran klavyesiz girme diye sallamamış sonra soyuldu. Dikkatli olun!..

ekran klavyesi de işe yaramaz iyi bir keylogger varsa pcnde o yüzden cracklere cok güvenmemek lazim

Crackte Keylogger VeYa Trojen Olsaydı Soyulurdum BirCok KeZ Denedim Ve Hic Birsey Olmadı Bir Program İndiriyorsunuz Ve Soyuluyorsunuz Sonrada Sucu Botlara Atıyosunuz.

herzaman ekran klavyesi tedbir değildir fakat en azından bir önlemdir ben sahsıma ekran klavyesi kullanarak giriyorum. Atını sağlam kazığa bağla kaçacağına karişma demişler ne olsa

By_DaDaS demiş ki:
Crackte Keylogger VeYa Trojen Olsaydı Soyulurdum BirCok KeZ Denedim Ve Hic Birsey Olmadı Bir Program İndiriyorsunuz Ve Soyuluyorsunuz Sonrada Sucu Botlara Atıyosunuz.
Ben nette bile gezmem :S bilader sen ekran klavyesiz gir o zaman ben arkadaşların başı ağrımasın diye yazıorum bunları senin gibi düşünen arkadaşlar okumasın gerek yok

Ekran klavyesi devirleri artık geride kaldı yeni nesil keylogger lar ekran klavyesinide kontrol edebiliyor.

Aynısı bana oldu kardeş lanet olsun bu bottan bugün charın hacklendi hackleyen 'şahıs' potlarda dahil herşeyimi almış

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Arkadaşım ekran klavyesi ile girmedi diyorsun.Ya bilgisayarına başka bir yerden keylogger bulaştıysa ya o yaptıysa yada arkadaşının yanında şifreyi girdiyse arkadaşıda gördüyse yada her zamankı downhang kasasında bulunan boş char lardansa
Bu sbot crack olayları genelde tesadüf .
Ancak istemeyen kullanmayabilir.Biz virüssüz diyoruz.Biz yapmadığımız içinde sorumluluğunuzu üstlenmiyoruz.Olay bundan ibaret ben kullandım birşey olmadı ama a kişi kullanmış soyulmuş Seçenek sizin yani Extraloob Eğer diğer sıradan siteler olsaydı Böyle yerlere gelemezdi.
Ve Kısacası EXTRALOOB BOŞUNA BURALARA GELMEDİ.

Yukarı Alt