Bu crack i yüksek level olupda kullanan varmı??.Birde yarın bakım var şimdi bu gün kullansak yarınki banlananlar listesi güncellenene kadar bizimde ismimiz eklenmez dimi :? :detective:

TboT crack yaPan siteyLe aynı gunde yayınlandı hatta 3-4 saat sonra alıntıysa luTfen aLıntı oLdugunu beLırtır mısın

önceki cralta pazartesi konmuştu siteye buda pazartesi kondu bunu özelliklemi yapıyorsunuz çünkü bigün sora update oluyor ve malesef bu bot salı günü çalışmıyor :S

Windy

ChoLera demiş ki:
önceki cralta pazartesi konmuştu siteye buda pazartesi kondu bunu özelliklemi yapıyorsunuz çünkü bigün sora update oluyor ve malesef bu bot salı günü çalışmıyor :S
Gönderilme zamanı: 10 May 2009 10:03

pazar günü konuldu :thumbsup:

HAKAN0 demiş ki:
hallowkuta demiş ki:
Benim bir sorum olacak botu açıp rastgele id pw yazıpmı start cliente basıyoruz yoksa oyuna girdikten sonramı bir türlü giriş yapamadımda botla hp mp fln çıkmıyor çarın
botu açıyon bot-cave'e kayıt oluyon ordaki ıd pw ni yazzıyosun login diyorsun sonra start client oyuna girdikden sonra kendi id pw ni yazıyosun o kadar
bu başlıkda belirtilmedi ama kayıt olma vesaire... normal pw id yazıyorum have fun yazısı çıkıyo ne silkroad açılıyor ne başka birşey :roll:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
StickControl demiş ki:
HAKAN0 demiş ki:
hallowkuta demiş ki:
Benim bir sorum olacak botu açıp rastgele id pw yazıpmı start cliente basıyoruz yoksa oyuna girdikten sonramı bir türlü giriş yapamadımda botla hp mp fln çıkmıyor çarın
botu açıyon bot-cave'e kayıt oluyon ordaki ıd pw ni yazzıyosun login diyorsun sonra start client oyuna girdikden sonra kendi id pw ni yazıyosun o kadar
bu başlıkda belirtilmedi ama kayıt olma vesaire... normal pw id yazıyorum have fun yazısı çıkıyo ne silkroad açılıyor ne başka birşey :roll:
Kayıt olma yok. Salla istediğini. Mesela asdfg id, asdfg1234 de pw olabilir^^

arkadaşlar ben denedim bende çalişmadı malesef öbür crack çalişiyordu bunda tık yok id pw kabul etmiyor malesef:S

vista sp1 kullanıyorum bu arada:S

öncelikle böyle birşeyi getirdiğin için sana ne kadar teşekkür etsem azdır çok teşekkürler yenilikleri her zaman extraloob ekibinden görmek beni sevindiriyor

Yukarı Alt