Beyler bu crack ne kadar güvenilir?.Bitter in aldığı site yi bilen varmı yani char çalınma filan olmaz dimi?.Zaten ban meselesini sormuyorum çünkü ban risk i her botta var.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ghost12 demiş ki:
Beyler bu crack ne kadar güvenilir?.Bitter in aldığı site yi bilen varmı yani char çalınma filan olmaz dimi?.Zaten ban meselesini sormuyorum çünkü ban risk i her botta var.
BitterSweet paylaşmışsa ve burada global olmuşsa demek ki zararı yok :thumbsup:

Ne kadar güvenli acaba admin ve moderatör arkadaşlarımızdan aydınlatıcı bir cevap alabilirmiyiz?(hack konusunda)

Wax Whine demiş ki:
ghost12 demiş ki:
BitterSweet paylaşmışsa ve burada global olmuşsa demek ki zararı yok :thumbsup:
Saol Wax Whine Garantili crack :D :popcorn: .Teşekkürler :beer: :oldie:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
@Lost_Hero
Yahu ne hacki? Saçmalamayın. Herşeyden önce Bitter kendisi kullanmış, denemiş. Ben şu an kullanıyorum. Güvenebilirsiniz. Hiç bir sorunla karşılaşmazsınız.

Varol Fati.. Ellerine sağlık canım benim ^^ Yaza bomba gibi giriceğiz , bu da onun sinyalleri ^^
Ayrıca güven problemi yaşayanlar , siteye girmesinler ^^ Bi topic burada global oluyorsa boşa olmuyor !!

hmzsnmz demiş ki:
Varol Fati.. Ellerine sağlık canım benim ^^ Yaza bomba gibi giriceğiz , bu da onun sinyalleri ^^
Ayrıca güven problemi yaşayanlar , siteye girmesinler ^^ Bi topic burada global oluyorsa boşa olmuyor !!
eyvallah hamza abi :muck:

sbot'da moblara saldırmıyor bekıyor moblar saldırınca oda saldırıyor sorun nedır?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
cambaz738 demiş ki:
sbot'da moblara saldırmıyor bekıyor moblar saldırınca oda saldırıyor sorun nedır?
1. Training Place sekmesinde radius "0"dır. "100" gibi bir sayı yap onu.
2. Buff bölümüne atak, atak bölümüne buff skillerini koymuşsundur^^ Üste Bufflar, alta Ataklar gelecek.

Wax Whine demiş ki:
cambaz738 demiş ki:
1. Training Place sekmesinde radius "0"dır. "100" gibi bir sayı yap onu.
2. Buff bölümüne atak, atak bölümüne buff skillerini koymuşsundur^^ Üste Bufflar, alta Ataklar gelecek.

çok Saol 1.şıktakini "100" yaptım oldu saolasın :)

peki Wolf Korumak için ne yapmalıyım ?

Yukarı Alt