Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Streetwise demiş ki:
Salı gününden sonra çalışmaz bu crack büyük ihtimal. :rolleyes1:
loopback hesabı işte eski tbot crack mantığı ile yapılmış :D lol ^^ 1 versiyona uyarlayabilirler. ilerde yeni versiyon çıkarıp bu versiyonu kapatırlarsa crackde tökezler kanımca :D

Arkadaşlar biliyorsunuzki Turkojan 4.0 adlı program keylogger üretiyor ve hiçbir antivirüse yakalanmıyor dediğim gibi hiçbir tanesine o yüzden sitenin onaylamadığı şeyleri yapmayın.

MaRJiNaL demiş ki:
Streetwise demiş ki:
loopback hesabı işte eski tbot crack mantığı ile yapılmış :D lol ^^ 1 versiyona uyarlayabilirler. ilerde yeni versiyon çıkarıp bu versiyonu kapatırlarsa crackde tökezler kanımca :D

Başka Bişey Bulamadın Tabi^^ Adam Yapmış Foto'sunuda koydu video'sunuda Bizede Tebrik etmek düşer Tebrikler Hacım^^ :coffee:

dimaho demiş ki:
MaRJiNaL demiş ki:
Streetwise demiş ki:

Başka Bişey Bulamadın Tabi^^ Adam Yapmış Foto'sunuda koydu video'sunuda Bizede Tebrik etmek düşer Tebrikler Hacım^^ :coffee:
Adam kendi demiş yeni versiyonda çalışmıyor diye.. Bilmediğin işlere fazla burnunu sokma.. Ayrıca size yardım etmeye çalışan yetkililere karşı düzgün bir tavır takın ! :coffee:

Absence

Fre3sTyLe demiş ki:
Tebrikler arkadasım.Fikrini çok iyi savunup kabul ettirmişsin.Herkes senin gibi olmalı :wink1:
Kim neyi kabul ettirmiş ben anlıyamadım :popcorn:
Bir siteden bulduğu bedava ve büyük ihtimal char soymaya yönelik bir programı kendine mal edip satmak istemesini mi ?

Adam kendi demiş yeni versiyonda çalışmıyor diye.. Bilmediğin işlere fazla burnunu sokma.. Ayrıca size yardım etmeye çalışan yetkililere karşı düzgün bir tavır takın !
Yeni Sürümde Çalışır Yada Çalışmaz Diye Bir Şey Demedim !.
Moderatör Olman Forum Üyelerine İstediğini Yaptırabilmene Olanak Sağlamaz^^ Sakin Ol Kardeşim +_+ İyi Forumlar... :coffee:

dimaho demiş ki:
Adam kendi demiş yeni versiyonda çalışmıyor diye.. Bilmediğin işlere fazla burnunu sokma.. Ayrıca size yardım etmeye çalışan yetkililere karşı düzgün bir tavır takın !
Yeni Sürümde Çalışır Yada Çalışmaz Diye Bir Şey Demedim !.
Moderatör Olman Forum Üyelerine İstediğini Yaptırabilmene Olanak Sağlamaz^^ Sakin Ol Kardeşim +_+ İyi Forumlar... :coffee:
Kimseye istediğimi yaptırmak gibi bir amacım yok. Senlede uğraşacak vaktim yok. MaRJiNaL'e dediğinden çıkan anlamla şu ettiğin laf birbirini tutmuyor. :coffee:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt