Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Ya bunlar hep bana çatıyo galiba>> Try'a bastıktan sonra hata alıorum
- Resim Silinmiş.
zaten hatadan sonra Sbot'a girsem bile login olmuyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Respect demiş ki:
DaNG3R demiş ki:
abi şimdi pre yok sürekli girene kardr gir çık mı olcak ? başka çare yok mu yani no dc gibi
bide son sorum bu s bot penceresini saklayamıyomuyuz ?
Sbot ana bölümde Automatic Reconnect var onu tıkla NoDc oluyor :wink1:
tıkladım olmadı ama neyse bunu bulduğumuza şükür :D :D :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted:

bende sorun yok bot süper çalışıyor teşekkürler recpect tbot crack olayına benzemez inş

Crack.exe yi çalıştırdıktan sonra try butonuna basabileceğim herhangi bir ekran gelmiyor :roll:

Respect abi try yaptıktan sonra sro nasıl gircez s-botta start clientless yapıyorum sro seçmedigim için Couldn't start SRO Client...[19:40:19] * Starting of sro_client.exe failed! yazıyor sroyu nasıl seçiçem sitede baktım bulamadım yada normal loaderla falan girince oluyormu yardım lutfen!!!

eLempTRa demiş ki:
Respect abi try yaptıktan sonra sro nasıl gircez s-botta start clientless yapıyorum sro seçmedigim için Couldn't start SRO Client...[19:40:19] * Starting of sro_client.exe failed! yazıyor sroyu nasıl seçiçem sitede baktım bulamadım yada normal loaderla falan girince oluyormu yardım lutfen!!!
Bırak loaderi falan sbot menüsünden üstte settings var oradan Choose silkroad directory var oradan silkroad klasörünü göster tekrar start client bas ok

Tamamdır Respect abi yaptım ben diğer botlardaki gibi Sro_clienti seçicez sanıyordum ama silkroad klasörü yeterliymiş :D genede saol

turkprince sende saol vallaha senin cevap yazdıgını gormedim sen de saol :D

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt