Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bedava char soyulma bunda olmasa bile sizin sisteminizden kaynaklı olabilir dikkatli olun.

artık çalışmıyo ben denedim gerçektende ne böle bot geldi nede gelir... Cumartesi günü bende alıcam sevgili admin bilgilerine :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Gwaihir demiş ki:
artık çalışmıyo ben denedim gerçektende ne böle bot geldi nede gelir... Cumartesi günü bende alıcam sevgili admin bilgilerine :wink1:
bu fiyatlar her an yükselebilir acele edin lütfen :thumbsup:

Çalıştıramadım indirdim ama çalışmıyor error-wrong credentials hatası verıor sanırım crack artık calışmıyor hesabı kapatılmıs olabılır ...

jarmenkhel demiş ki:
Çalıştıramadım indirdim ama çalışmıyor error-wrong credentials hatası verıor sanırım crack artık calışmıyor hesabı kapatılmıs olabılır ...
Şuan Çalışmıyor

Apt

rank8
ustameen demiş ki:
şerrefsizim ben bunu düşünmüştüm, radyonun resimlisidir. :D crack çıktıysa kötü sbot bir süre sonra tarih olur diye düşünüyorum
Sm de isrobotun crak'i fakat isrobot hala devam ediyor =)

Sm isrobot çıktıktan çok sonra çıktı. Şu anda sm accountu alabiliyormusun? elbette hayır. sm nin yeni account almamasında bir hikmet var gibi. isro yapımcıları ile yapılan bir görüşme olabilir mesela.

sbot daha taze. isrobot gibi fanatikleri yok. dünden bu güne sadece bu forumda crack ile alakalı 76 mesaj yazılmış ve de 668 kere okunmuş. crack e rağbet daha fazla. hep böyle olmamışmıdır? nerde bele$ oraya yerleş :D

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt