Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Bikaç sorum olucak bilen biri yrdm ederse çok sevinirim sbotta acemiyim.
1)Öldüğü zaman şehire gitmiyor.
2)Yerden toplaması gerek itemlerin hiçbiri pick olarak secili degil,bunların hepsini tek tek elimle secemem,bunun için bir dosya fln varsa dowload link verirmisiniz.
3)Mesele isrobot,tbota olan 6 hp pot kaldımı geri dön özelliiği yokmudur bu botta?

Acemi arkadaşlarında aklına bunlar takilmiş olabilir,yardım ederseniz hepimiz ögreniriz..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Torquel demiş ki:
2)Yerden toplaması gerek itemlerin hiçbiri pick olarak secili degil,bunların hepsini tek tek elimle secemem,bunun için bir dosya fln varsa dowload link verirmisiniz.
3)Mesele isrobot,tbota olan 6 hp pot kaldımı geri dön özelliiği yokmudur bu botta?

Acemi arkadaşlarında aklına bunlar takilmiş olabilir,yardım ederseniz hepimiz ögreniriz..

uuu kuzum sen hiç bot ile sro oynamamış gibisin ama, bot kullanan herkes bunları bilir settings'te hepsi ayarlanıyor sbot bölümünde türkçe açıklamalı rehberlerimiz var oradan bakıp yapabilirsin :wink1:

projecthack da hp mp ne zmn basacağı yazmıyor onu nası ayarlıcaz bu arkadaşın sorusuda buna benzer bir soru...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sbot ile ilgili sorularınızı sbot bölümünde sorunuz , burası crack konusu.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
SBot Crack v1.203 | Güncel 27 Temmuz 2009

Silkroad'ın en iyi botu olarak görülen sbot'un cracklenmiş ve v1.203'e uyarlanmış hali. Ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Kullanışı

1-) İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkartın.
2-) Clientinizin adını sro_client.exe olarak değiştirin
3-) Server.exe'yi çalıştırın.
4-) sBot Loader.exe'yi çalıştırın.
5-) İd-pw yerine istedeğinizi yazın.
6-) "Setting" Sekmesinden "Choose silkroad directory"'e tıklayıp Silkroad'ın kurulu olduğu klasörü seçin

-İndir-

Download
Weeman's Crack
Download

Kod:
Rar Şifresi : www.extraloob.com

Hatalar Ve Çözümleri

S : Hangi Serverdan Bağlanmaya Çalışır ?
C : İlk önce 29'dan dener başarısız olursa 28'i dener.

S : Bağlanma sorunu alıyorum ne yapmalıyım ?(Error Protection 45)
C : Bunu indirip silkroad'ın içine atın , ve clientinizin adını sro_client.exe olarak değiştirmeyi unutmayın.

S : "Uygulama yapısı doğru olmadığından çalış ... " hatası alıyorum ne yapmalıyım ?
C : İndirip Kurun

S : .OCX uzantılı hatalar alıyorum ne yapmalıyım ?
C : İndirip Kurun

-Kanıt-

- Resim Silinmiş.​

Credits ; Weeman
/Güncel.

Yeni sürümde

Clientless'a geçişte yaşanan bozukluklar ve clientin ortadan kaybolması düzeltildi.

Son düzenleme:
_Mr_Poseidon demiş ki:
JawBreaker demiş ki:
_Mr_Poseidon demiş ki:
yok onu biliyorum ben şu anda bulundugu bölgede kasmasını istiyorum kasmıyor Use script coordinates i işaretledigim zaman scripti hazırladığım yere geliyor orda duruyor
Sen skill sayfasından da bir SS ekle. :popcorn:
buyur
- Resim Silinmiş.
Hata yok gibi,botcfg'yi silip yeniden kontrollü bir şekilde ayarlamanı öneririm. :detective:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
evet kardeş sendeki şu altta yazan Sbot Crack v1.2.. yazan şey bizde ok onu nerden aldın bizide bilgilendirirsen sevinirim şimdidden teşekkürler...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
İki kere sbot açmış işte , birisiyle normal girmiş birisinide ikinci karakteri açabilmek için açmış.

extraloob demiş ki:
Torquel demiş ki:

uuu kuzum sen hiç bot ile sro oynamamış gibisin ama, bot kullanan herkes bunları bilir settings'te hepsi ayarlanıyor sbot bölümünde türkçe açıklamalı rehberlerimiz var oradan bakıp yapabilirsin :wink1:

Hacı ben ne biliym settings sayfasının asagısı oldugunu.Ben oralarda biyerde arıyom herşeyi :D :D
Ben tbotla,isrobotla buyudum ne anlarım bunlardan
Bunların hepsini çözdüm teşşekür ederim!

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt