sbot hakkında bı bılgım yok daha once kullanmadım denemeyı dusunuyorum ama bu clientlesss nedır ne ıse yarar acıklarsanız sevınırım... :oldie:

Şu anca çalışmayan bir fonksiyondur bu bahsettiğimiz özellik.
Clientless bilgisayarınızı kasmadan sro_client ı kapatıp sadece internetle bağlantıda kalıp çarınızın kasılmasını sağlayan bir fonksiyondu

Şuanda clientless mod çalışmıyor hiçbir botta.

pekı bı tek yararı pc yı kasmadan oynanması mı? baska bır yararı var mı? autologınde var onla oyuna daha çabuk mu gırılıyor ?

Hayır tabikide.
Çabucak girme devri bitti.
Joymax ne zaman isterse o zaman girersiniz.Pc yi kasmıyor size ne lazımdı acaba 8))

Hayır öyle bir özelliği yok.Her program ve her özellikle auto login 20saniyede bir deneniyor.Yani bir deneme 20saniye içinde gerçekleşebiliyor.Clientless özelliği ile pcniz kasmadan charınızı kasabilirsiniz.Plvl-Bot servisi gibi işlerde veya coklu char için ideal bir özelliktir.Şuanda çalışmıyor fakat Legend 5 ile beraber çalışmaya başlayacağı söyleniyor

sıtede herkes clıentlessı dort gozle beklıyor daha once arastırmadım merak ettım 8) autologınde hıkaye cıktı pc bnm zaten kasmıyor oyundayken...

BeYZaDe demiş ki:
sıtede herkes clıentlessı dort gozle beklıyor daha once arastırmadım merak ettım 8) autologınde hıkaye cıktı pc bnm zaten kasmıyor oyundayken...
Denemediğiniz birşey için hikaye gibi bir yorum yapmayın derim.
Bu bot Silkroad ın en iyi botudur.
Başka botlarla karıştırmayın.
Olur olmadık yerlerde başınızı ağrıtmaz.Ayarlarını düzgün yaparsanız ve oyun kapanmazsa ve sizin nette bi sorun oluşmazsa 1 hafta durmadan kasar.
O yüzden de hafife almayın derim SBOT u :beer:

bota bısey dedıgım yoq bro. almayı dusunuyorum sen dedın ya ole cabucak gırme devrı bıttı dıye ondan soyledım bıde bnm uyelık yok sbotta sbot credılı degılmıs galıba aylık sıstem yanlıs mı?

sbot 1 aylık ucretı ne kadar ve uyelık alımda sorun yasanıyor mu suanda?

ps:bro. senı de ugrastırıyorum kusura bakma :curtain:

BeYZaDe demiş ki:
sbot 1 aylık ucretı ne kadar ve uyelık alımda sorun yasanıyor mu suanda?

ps:bro. senı de ugrastırıyorum kusura bakma :curtain:
Yeni üyelik alımları kapalı.
Acc ler 50-60 tl den satılıyor bilgine.

acc ler eskı uyelık mı oluyor bı bota bu kadar verılır mı yaw acıldıgı zaman alırız :roll: :twisted: :uyku:

Yukarı Alt