ARKADAŞLAR CHARIM HEAL ORBİT BASMIYOR HERŞEYİ BASIYOR HEAL ORBİTİ BASMIYOR. HEAL ORBİT 3 LVDİ 4 LV UPLADIM BASMAMAYA BAŞLADI BOTU SIFIRDAN KURDUM AMA GENE OLMADI YARDIMCI OLUN LÜTFEN.

Hayta35

Bilgiliyim
Strmısın? eğer str isen büyük ölçüde mp statların yetmyıordur benımde cok kez oldu aynısı FB set dizince düzelir

Bendede Buff Sorunu Var Ama çok Sacma Derecede daral: 110 LvL Warrıor/Cleric Carım Var Hıcbır Sekılde Warrıor Buff Sıkıllerını Kullanmıyor Cıldıracagım daral: Botu Sıldım Yenıden Kurdum Yapmadıgım Hıcbır Sey Kalmadı Bır Turlu Basmıyor daral: Ama Cleric Bufflarını Ayarlıyorum Deli Gibi Basıyor daral: Bu Konu Hakkında Bilgisi Olan Varsa Yardım Edin Lütfen pray: pray: :buddha:

Hayta35 Çok Saol kardesm upladıktan sonra malum mp oranı yükseliyor stat yetmiyormuş çok saol :=)

recaiyilmaz demiş ki:
sefalampard demiş ki:
Hayta35 Çok Saol kardesm upladıktan sonra malum mp oranı yükseliyor stat yetmiyormuş çok saol :=)
daral: Ben Hiçbir Uplama Yapmadım Bende Neden Sorun Var ??? Yada Siz Nasıl Çözüme Ulastınız ??? :think: :think:
Arkadaşlar charlarını str ise mp yetmez.Artı olarak ınt bir charınız varsa bunda mp yeter hp yetmez.Partyde cleric olması gereken char her zaman strdir.Sizim sorununuz ise şu!Partynizde bard varmı?Bard varsa hangi skilleri basıyor.Aynı zamanda düzenli mana orbit basıyor mu?Bunlara dikkat edin çerez bunlar çerez. makara:

Hayta35

Bilgiliyim
sefalampard demiş ki:
Önemli değil elimizden geldikçe yardımcı olmaya çalısıyoruz extraloob.com farkı :dance:

NiNCaSu demiş ki:
recaiyilmaz demiş ki:
sefalampard demiş ki:
daral: Ben Hiçbir Uplama Yapmadım Bende Neden Sorun Var ??? Yada Siz Nasıl Çözüme Ulastınız ??? :think: :think:
Arkadaşlar charlarını str ise mp yetmez.Artı olarak ınt bir charınız varsa bunda mp yeter hp yetmez.Partyde cleric olması gereken char her zaman strdir.Sizim sorununuz ise şu!Partynizde bard varmı?Bard varsa hangi skilleri basıyor.Aynı zamanda düzenli mana orbit basıyor mu?Bunlara dikkat edin çerez bunlar çerez. makara:
daral: daral: Party Kendi Partytim 6 Tane Charım Var;

110 Warrior/Cleric FF (Cleric Buffer)
110 Wizard/Cleric FF (Attacker)
110 Wizard/Bard FF (Attacker)
110 Sword Nuker FF (Attacker)
107 Wizard/Bard FF (Bard Buffer)
104 Wizard/Cleric (Attacker)

110 Luk warrıor kendı buflarını Basmadıgı İçin mecburen cleric buffer yaptım daral: Bard Full Buff Basıyor Partyde Mp Yetmeme Gıbı Bır Sıkıntı Yok daral: daral: Zaten STR Char Orbıt + Full Party Bufferlık Yapıp+Full Healing Basarsa Yetmez Mp Fkat O Halde Bıle Yetıyor Mp... daral: Warrıor Hiçbir Kendı Bufunu Bile Basmıyor MP Full İken Anlıyormusun Mp Ile alakası Yok baska bır sorun var daral: daral: olmadi:

Hayta35

Bilgiliyim
warrior buff için genelikle unutulan bir şey var skills kısmına gelip atack bölümüne common atack'ı koyunuz ve dont atack back şıkkını işaretliyiniz

recaiyilmaz demiş ki:
Bendede Buff Sorunu Var Ama çok Sacma Derecede daral: 110 LvL Warrıor/Cleric Carım Var Hıcbır Sekılde Warrıor Buff Sıkıllerını Kullanmıyor Cıldıracagım daral: Botu Sıldım Yenıden Kurdum Yapmadıgım Hıcbır Sey Kalmadı Bır Turlu Basmıyor daral: Ama Cleric Bufflarını Ayarlıyorum Deli Gibi Basıyor daral: Bu Konu Hakkında Bilgisi Olan Varsa Yardım Edin Lütfen pray: pray: :buddha:
warrior buff basması ıcın atack skill bolumunde bir warrior atack skilin olması lazım dikkat et . Ben koymamıstım habıre dc yemıstım :)

bende de aynı sorun vardı atak kısmına comond atakı koydum düzeldi, onuda burdan öğrendim. Tavsiye veren arkadaşa teşekkürler.....

Yukarı Alt