arkadaslar back town ayarını mp ve hp amountu 10 olarak belirledim fakat mp veya hp potu 10 tane kaldın mı sehre dönmüyor potlar bitene kadar vurmaya devam ediyor haliyle pot bitince de moblara yatmaması için bir sebeb kalmıyor çözüm yolu bilen varmı cok arastırdım fakat bulamadım
- Resim Silinmiş.

[22:32:49] * Starting bot!
[22:32:49] * Autowalk: Start autowalking
[22:33:19] * Townthread ready!
[23:30:30] *** YOU DIED :( ***
[23:30:30] * Aborting attack function!
[23:30:32] * Going back to town.

her pot bitmesinde yatarsam pre bot hersey bosa gidecek :S

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kasanda return scroll varmı? item kısmını incele istersen return scroll topluyormusun, topladıklarını satıyormusun ? Resimden clientless gibi duruyo ama yinede bota return scroll satın aldırırsan köyden iyi olur.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Şimdi weapon broken ve durabilty low işaretli bunlar aynı işlevi görür ki tekinde silah tam kırılmadan önce şehre gider diğerinde silah tamamen kırılınca şehire gider sen durabilty low işaretle .. Ayrıca şehre her gittiğinde nasıl ki mp - hp pot aldırıyorsun aynı şekilde en az 1-2 tane return scroll aldır, yoksa dediğin gibi 10 mp - hp kalırsa şehre gidemez çünkü return yok. Ha return yokken de gidebilir onun içinde Walk Back if No Scrolls seçeneğini işaretlemen gerekli :wink1:

arkadaslar yine aynı yatma sorunu var return deseniz her sehre gitmesinde 2 tane alıyor toplaması deseniz pete toplatıyorum ama pot bittin mi yine ısınlamıyor botcfgyi de bastan kurdum sorun nerde anlamadım :S

memoli_1967 demiş ki:
arkadaslar yine aynı yatma sorunu var return deseniz her sehre gitmesinde 2 tane alıyor toplaması deseniz pete toplatıyorum ama pot bittin mi yine ısınlamıyor botcfgyi de bastan kurdum sorun nerde anlamadım :S
HP pot amount <
MP pot amount <

yazan yerler galiba 0 onu 1 yap yine sorun varsa bileme :oldie:

Benimkide bi blacksmit e gidior bi bankaya gidior sürekli onlarin arasinda mekik dokuyor anlamdm ki yaw :S

f1_

rank8
Toxicated demiş ki:
Şimdi weapon broken ve durabilty low işaretli bunlar aynı işlevi görür ki tekinde silah tam kırılmadan önce şehre gider diğerinde silah tamamen kırılınca şehire gider sen durabilty low işaretle .. Ayrıca şehre her gittiğinde nasıl ki mp - hp pot aldırıyorsun aynı şekilde en az 1-2 tane return scroll aldır, yoksa dediğin gibi 10 mp - hp kalırsa şehre gidemez çünkü return yok. Ha return yokken de gidebilir onun içinde Walk Back if No Scrolls seçeneğini işaretlemen gerekli :wink1:
bendede aynı sorun vardı dediğini yaptım oldu.

benimde durability low durability of weapon low weapon broken 3 de seçiliydi kaldırdım return atmaya başladı.

Teşekkürler.

Yukarı Alt