Bu ayar sayfasi hep acik mi durmak zorunda. Isro bot gibi bunu bi tusla saklayamiyor muyuz?

açık kalacak arkadaşım benimde var bi sorunda cevap veren olmadı diğer botlar gibi gizlenmiyor kapatırsan oyunda kapanıyor ilerleyen zamanlarda yaparlar belki

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uuu güzel soru bu tarz saklamalar için programlar var onlardan indirin seçtiğiniz programları onunla saklarsınız.

Bir soru daha.
4 5 char acmak icin.
Her biri icin ayri bot yeri koyuyorduk.
Simdi bunda bi yerden actigimiz bir chari bidahaki seferedee mi ayni yerden acmak zorundayiz.
Mesela dn gece crosbow charimi denediydim. Onun ayarlarini yapip save dediydim.
Sonra bugun nuker charimi actim. Hala xbow ayarlari vardi.
Isro gibi bu chari tanayip hemen onun ayarlarini getirmiyor mu otomatik????

Açtığın her yeni SBOT dosyayı son ayarların ne ise o şekilde saklıyor bilgileri yani henüz karakteri tanıma gibi bir özelliği yok.

hmmm bu özellikleride en kisa sürede getirirlerse bide script sorununu getirirlerse tam anlamiyla sorunsuz bir bot olur

wertz demiş ki:
Bir soru daha.
4 5 char acmak icin.
Her biri icin ayri bot yeri koyuyorduk.
Simdi bunda bi yerden actigimiz bir chari bidahaki seferedee mi ayni yerden acmak zorundayiz.
Mesela dn gece crosbow charimi denediydim. Onun ayarlarini yapip save dediydim.
Sonra bugun nuker charimi actim. Hala xbow ayarlari vardi.
Isro gibi bu chari tanayip hemen onun ayarlarini getirmiyor mu otomatik????
her çar için ayrı dosyada sbot kuaracaksın açtığın dosyayada çarın ismini verirsen karışmaz ve o dosyadan sadece o çara gireceksin yoksa bi dosyadan diğer çarlara girersen her seferinde ayrı ayar yapman gerekir

Yukarı Alt