Yukie

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kaç gündür araştırmadığım forum kalmadı, sbotun kendi sitesine de girdim, bu öneriyi yapan birsürü kullanıcı var.
Ama mobların cevabı kesin ve net: "It Won't Be Added.!!" "Eklenmicek!!"
Nedir bu inat anlamış değilim. Bir chnli char için auto quest çok yararlı olabilir.

Neoptolemos demiş ki:
Kaç gündür araştırmadığım forum kalmadı, sbotun kendi sitesine de girdim, bu öneriyi yapan birsürü kullanıcı var.
Ama mobların cevabı kesin ve net: "It Won't Be Added.!!" "Eklenmicek!!"
Nedir bu inat anlamış değilim. Bir chnli char için auto quest çok yararlı olabilir.

ama bunu bir bot yaptı ve cokta harıka calısıyo forum u arastırırsan bulursun arkadasım :thumbsup:

arkds ibot ve mbot da autoquest ozelligi war tavsiyem sana mbot cok seri kasıyo durmuyo (ama takılıyo bende takılıyo arasıra arasıra skill kulanmıyor ama sonucta seri kesiyor)

bence mbot sbot u sollayacak :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Son düzenleme:
okan abi ayarların aynını yaptım ama bnm bot görev bitince teslim etmeye gitmiyo ne yapmam gerek?

denıyom olmuyo beceremedım heral gorev almak ıcın npc ye gdııyo secıyo gorevı almadan gorev ıcın kasma yerıne gdııyo. tek tek resımlı bır anlatım olsa

extraloob demiş ki:
daha nasıl resimli olsun kuzum yaa makara:
reklam olmasın ama aha böle bişey.
http://www.tokansa.com/sbot-auto-quest-resimli-anlatim.html
gerçi gene çalışdıramadım:) sbot alexandır güney kapısındaki askeri bellemiş hangi görevi seçsem illa ordaki kapıdaki askere gidiyo benim seçdiğim görev o görev olmadığı için yapmıyo. sanırım ordaki görev 100 lvl alexandırdaki yapılacak ilk görev ben hiç görev yapmadım 103 görevi seçiyom mesela bot ilk görevden başlamak isdiyo sanırım galiba bilmiyom:)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bir şey soracağım. Görev bittikten sonra tekrar alıyor mu aynı görevi? Bazı görevler tekrar tekrar yapılabiliyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Wax Whine demiş ki:
Bir şey soracağım. Görev bittikten sonra tekrar alıyor mu aynı görevi? Bazı görevler tekrar tekrar yapılabiliyor

görev varsa alıyor tekrarlanabilir görevler var 3 veya 5 kere onları alıyor tekrardan.

arkadaşlar birşey sorcam, quest managerde kırmızı beyaz ve yeşil olarak görevlerin isimleri renklerndirilmiş bu neyi ifade ediyor? cicioe2

Yukarı Alt