Yaw arkadaşlar millet kuru kuru silahlara + basıyor sbot ile.. bir türlü beceremedim ben..1. slota silahı koyuyorum daha sonra bolca ixirleri koyuyorum ve yanlarınada lucky leri koyuyorum.. misal +4 deyip start diyorum ama tık yok :? ! yardım edin açıklayın.. Nasıl olacak bu artı basma işi? :buddha:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
+ basmadan önce teleport ol olduğun noktada bas çalışır.

Tüküreyim böyle işe...40 küsür elixir wpn. harcanırmı be bi tek +5 için.. bi okadarda lucky tabii :confused1: +1 le kaldık elde :D

:oldie: 3 senedir bu oyunu oynuyorum.. Her zaman full pre gold veya plus varken bile halaa kendim elle ve şimdi bot ile +4 yapabilmiş değilimdir :coffee: Vardır hikmeti sebebi deyip kalaylamaktan başka çarem kalmıyor :twisted: Oyun içindeki güvendiğim dostlarıma veripte +4-5-6-7 takılıyorum.. yada parayla alıyorum...3 sene boyunca kaç kez bırak sun ı som u , sos çıktı diye sor.. 2 defa :D bende 3 senedir halaa oyundayım :curtain:

Braunx demiş ki:
Polgara demiş ki:
Pre ile nasıl yapamadın yahu :D
10d de +5 i goremedim ben +4 ü bile zor görüyorum preplus la :!!&%&! :uyku:
viewtopic.php?f=230&t=97008
TATAR_RMAZAN demiş ki:
:oldie: 3 senedir bu oyunu oynuyorum.. Her zaman full pre gold veya plus varken bile halaa kendim elle ve şimdi bot ile +4 yapabilmiş değilimdir :coffee: Vardır hikmeti sebebi deyip kalaylamaktan başka çarem kalmıyor :twisted: Oyun içindeki güvendiğim dostlarıma veripte +4-5-6-7 takılıyorum.. yada parayla alıyorum...3 sene boyunca kaç kez bırak sun ı som u , sos çıktı diye sor.. 2 defa :D bende 3 senedir halaa oyundayım :curtain:
Gaia da bir +7yi alıp +9 yaptım. Ama gel görki 20 küsür +6 hep patladı elimde :D
Önce şunu iyi kavraman gerek. Her town o town'da basılan + miktarına göre sana bir % verir. Server gibi düşün. Eğer janganda o gün 3-4 kişi +7 basmışsa janganda +4 yapmak ölüm olur. Baktın tutmuyor , uç samarkand'a git. Diğer yandan ; Silahını +1 , +2 , +3 yapabiliyor olmalısın pre plus var ise. +3 basıp bırak.
Al 10 tane prot acc shield her ne varsa elinde ya da hangisi ucuzsa. Üstündekiler iyi değilse üstündekilere +2 yap üstündekiler iyiyse npc den al 2-3 dg item. Hepsini +2 yapıp (4-5 item) lucky powder olmadan asıl. Elbet ardarda 3-4 kez yanar. Ardından 3-4 adım yürü bas +3 itemine , direk +4 olur.
Bu taktiğin daha gelişmişiyle de +9 yapıyorum düşün :wink1:

Bu tekniği daha önce duymuşum ama saçma gelmişti.. Sende ole soyledıgıne göre bunu deneyecegım mutlaka ^^

Polgara demiş ki:
Braunx demiş ki:
Polgara demiş ki:
Pre ile nasıl yapamadın yahu :D
10d de +5 i goremedim ben +4 ü bile zor görüyorum preplus la :!!&%&! :uyku:
viewtopic.php?f=230&t=97008
TATAR_RMAZAN demiş ki:
Gaia da bir +7yi alıp +9 yaptım. Ama gel görki 20 küsür +6 hep patladı elimde :D
Önce şunu iyi kavraman gerek. Her town o town'da basılan + miktarına göre sana bir % verir. Server gibi düşün. Eğer janganda o gün 3-4 kişi +7 basmışsa janganda +4 yapmak ölüm olur. Baktın tutmuyor , uç samarkand'a git. Diğer yandan ; Silahını +1 , +2 , +3 yapabiliyor olmalısın pre plus var ise. +3 basıp bırak.
Al 10 tane prot acc shield her ne varsa elinde ya da hangisi ucuzsa. Üstündekiler iyi değilse üstündekilere +2 yap üstündekiler iyiyse npc den al 2-3 dg item. Hepsini +2 yapıp (4-5 item) lucky powder olmadan asıl. Elbet ardarda 3-4 kez yanar. Ardından 3-4 adım yürü bas +3 itemine , direk +4 olur.
Bu taktiğin daha gelişmişiyle de +9 yapıyorum düşün :wink1:

Gayet mantıklı. :beer:

rip_reg demiş ki:
kardeş hiçbişeyin onemi yok konuyu gorunce bir resim atıyım dedim sadece sans meselesi sahsen .!

- Resim Silinmiş.

Uploaded with ImageShack.us
+ basmayı geçte gözüme çarpan 15 (%100) CRT birisi de çıkıp şu crt basmanın taktiğini anlatsa keşke. Benim 2h+9 12 Crt şimdi bu crt ten vazgeçip 15 denemek mantıklımı sizce. 0 Crt den mi 15 e geçti acaba basarken yoksa başka bir değerden mi 15 e geçiyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt