Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
beklenen sbot alımı açıldı ama kimsenin umrunda değil galiba :detective:

:D Muhaha Millet Hani Nerde Hani NErde Dediler Alımla Acıldı Kimseden Cıt yok :D Gerçi Msj Saatinede bakarsak Millet Uyuyor :D İşten Geldiğim Gibi Bot-caveye Girdim Lakin Purchase Dediğimde Sacma sapan bi hata alıorum : ) halen aktif diilmi? Acilen alalımda kasmaya başlıyalım ama dilmi?

PRoblem Resmi Aşşağıdadır

http://img218.imageshack.us/img218/1825/adszjm8.jpg

Böyle Bişi Çıkıyor Contine Dediğimde tee bot-cave nin İndexe Yönlendirior : )) Kırıcam kafayı

İnanmıyorum kendime,küseceğim bu hayata :roll:
Sbot alımları pazartesi açılır diye para yollamamıştım.Bütün bir hafta sonu işkence mi olucak şimdi ? :|

SnapJR demiş ki:
İnanmıyorum kendime,küseceğim bu hayata :roll:
Sbot alımları pazartesi açılır diye para yollamamıştım.Bütün bir hafta sonu işkence mi olucak şimdi ? :|
Para Yollamanında Kolay yolları var.

Okan abinin garanti bankası Hesap numarası var. Herhangi bir garanti bankası onundeki yada Farlı yerlerdeki Garanti bankası ATM 'lerine gidersiniz Okan abinin Verdiği HEsaba parayı yatırırsın. Kartım Yok Diyorsan Garanti Bankası Kullanmıyorum diorsan KArtsız İşlem yaparsın :D

ONu Bunu Bosverelimde Bu Sbotu NAsıl alıcaz? Ansını Satim Paypal Ödemeye Yönlenio Bişiler oluyo Kafayı sıyırcam Almak istiorum Ama Alamıyorummmmmmmmmm

I need Hellpppppp Me :D Yokmu Sbot Purchaseden anlıyan?

yada Ödemeler kapalı, Problem war benmi çözemiyorum?

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt