bot hata.jpg

Arkadaşlar botu bugün aldım.Login oldum hiç bir sorun yok fakat oyunu seçip start dediğimde client gelmiyor ilk baş sro.exe çalışmayı durdurdu diyordu DEP de yaptığımız işlemi daha önce iptal ettim bilgisayarı baştan başlattım DEP'i tekrar yaptım ama bu seferde fotoğraftaki gibi yazıyor yardım edermisiniz lütfen.Teşekkürler şimdiden.

VaLe

.
Bilgisayarım sağ tık yap çıkan menüde özellikler de

Karşına çıkan pencerede sol üstte gelismis sistem ayarları var tıkla

Performans menüsünde ayarları tıkla

Karşına çıkan pencerede veri yürütme engellemesi göreceksin. Burada silkroad seciliyse kaldır tablodan . Sorunun muhtemelen çözülecektir. Buraya cevap yazmayı ihmal etme .

tamam dediğinizi deneyip olup olmadığını haber vereceğim.

Bilgisayarım sağ tık yap çıkan menüde özellikler de

Karşına çıkan pencerede sol üstte gelismis sistem ayarları var tıkla

Performans menüsünde ayarları tıkla

Karşına çıkan pencerede veri yürütme engellemesi göreceksin. Burada silkroad seciliyse kaldır tablodan . Sorunun muhtemelen çözülecektir. Buraya cevap yazmayı ihmal etme .
az önce strart sbot ile ekran kapandı tam giriş ekranı gözüktü oyndu kapandı alt+ctrl+del yapıp baktım fakat oyun ordan açık gözüküyor

Son düzenleme:
lütfen yardım edermisiniz oyun açılmıyot hiçbirşekilde açılmıyor.

VaLe

.
Tw bilgilerini atarsan özelden yardimci olmaya calisayim

Arkadaşlar sorunum çözüldü.Arkadaşlar altta fotoğraftaki kırmızı ile işaretlediğim yer seçili olacak.Eğer benim gibi bu hatayı yaşayan varsa bu şekilde çözümü yapabilir.Yardımcı olan Valeeee'ye çok teşekkürler.
çözüm-min (1).png

Vale kardesim bendede ayni sorun mevcut arkadasin dediginide yaptim olmuyor yardim edermisin

Yukarı Alt