İlk olarak konuyu iyice araştırdım yabancı forumlar da dahi bir şeyler bulamadım burada bir arkadaşta aynı sorun varmış çözdüm demiş konusu kilitlenmiş aynı sorunu yaşıyorum.

Botun multiclient ayarları doğru pc sıkıntısız internet sıkıntısız 2. şifre girdikten sonra atıyor botta login hatası (22) yazıyor bu olay 3. hesapta oluyor. Ip limit gibisinden bir olay mı var proxy denediğimde giriyor fakat bu seferde proxim free olduğu için bağlantı stabil olmuyor. Oyun girişi 1-2 saat bekleten servere girene kadar proxy 1sn cevap vermiyor oyunu olduğu gibi kapatıyor ve proxy açıkken şayet oyuna girebilsem bile dc yediğimde relogin olduğu gibi sıkıntılı proxy çalışmıyor yada bot buga giriyor. Bu işin başka çaresi var mıdır ?

Uzun zamandır yoktum oyunda değişen bir şey mi var anlamadım , şuan ptmdeki adam sorunsuz 6 çarını sokmuş yardım edin arkadaşlar :) şimdiden teşekkürler.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Aynı sorunu oynarken ben de yaşıyordum. 8 tane çarı aynı anda girmeye çalıştığımda 2 tanesi giriyordu 3. girmiyordu diğerleri girişte dc yiyip duruyordu, oyun IP adresine engel veriyor sanırsam çünkü modemi kapatıp açtığım zaman tüm çarları tek tek sokuyordum oyuna bu sefer sıkıntısız giriş yapabiliyordum.

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
2 şer 2 şer denetip girersen istediğin kadar açarsın

illegal işler bunlar uğraşmayın sorun direkt olarak çözülecektir

Yukarı Alt