Arkadaşlar Botu indirdim ayarladım herşeyi sadece botu açıyorum start diyorum Bu hatayı veriyor

* Login successfull, have fun :)
* Checking for updates...
* Finished checking for updates!
* CRITICAL: Couldn't find "navdata" folder. Please reextract program to current folder.
* CRITICAL: Starting of client cancelled, essential component not found.
* Starting of sro_client.exe failed!

Lütfen Yardım Birde ''Navdata'' ne İşe yarıyor ve nasıl yapacağım onu şimdiden teşekkürler :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
4 charımı oyuna soktum ve 1.40a'da ki sorunların hiçbiri kalmadı saat gibi çalışıyor, seninde yapacakların basit sbotu indireceksin rardan çıakrtacaksın scripts+nav+exe 3 dosyayı çıkart sonra sro içerisinde sbot 1 diye klasor yap onun içerisine koy çalışacaktır.

Tamam Hallettim xD artık tüm charlarımı sokabilirim sorun bot dosyasının içine novdata klasörünüde atmadığım içinmiş yapamayanlar öyle yapsın

Bi sorum Daha olacak Bazı Arkadaşlar yol yapmaya gerek kalmadı yazmış o iş nasıl olacak ???

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
4 charımı oyuna soktum ve 1.40a'da ki sorunların hiçbiri kalmadı saat gibi çalışıyor, seninde yapacakların basit sbotu indireceksin rardan çıakrtacaksın scripts+nav+exe 3 dosyayı çıkart sonra sro içerisinde sbot 1 diye klasor yap onun içerisine koy çalışacaktır.

bak burada yazmışım değil mi kuzum :mrgreen: :P

Yukarı Alt