Merhaba Size Bir Önerim OLacak Su en az 20 mesaj gelenegini lutfne kaldırın pmlerde zor oluyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Siteye bir katkısı olmayan arkadaşların zorluk çekmesi umrumuzdamı sence ?

Merhaba sayın muttigirgin

O uygulamayı zorunlu kılan bazı sebeplerimiz olduğundan dolayı kaldırmamız mümkün değil. Diğer sitenin reklamını vb işler için spam yapan,floot yapan kişilerin önüne geçmek için böyle bir uıygulama yapıyoruz.

İlginize teşekkür ederiz.

beyler cok acil bisi sorucam simdi bana takaslık icin bir arkadas geldi 20 ytl yatırdıgını iddaa etti ve bana mailto:[email protected] diye bir msn verdi takas buradan olacakmıs tek sorum sizin bu mail adresi ile bir alakanız var mı?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
muttigirgin demiş ki:
beyler cok acil bisi sorucam simdi bana takaslık icin bir arkadas geldi 20 ytl yatırdıgını iddaa etti ve bana mailto:[email protected] diye bir msn verdi takas buradan olacakmıs tek sorum sizin bu mail adresi ile bir alakanız var mı?
Extraloob asla msn üzerinden iletişime geçmez.

Peki Beyler bana takaslık char bulabilir misiniz? 86 Lv Full İnt Nuker Charım Var Aege Serverında İlginiz İcin Simdiden Cok Tesekkurler Kazıktan Kurtuldum

muttigirgin demiş ki:
Peki Beyler bana takaslık char bulabilir misiniz? 86 Lv Full İnt Nuker Charım Var Aege Serverında İlginiz İcin Simdiden Cok Tesekkurler Kazıktan Kurtuldum
Topic amacından saptı :twisted: Bekleyin biraz bi araştırayım sonra dönerim size :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JasonWalker demiş ki:
[
O yazmak istemedi 10 da kaldı? Siteyle bağlantısı yok mu?
Bağlantı ayrı şey katkı ayrı şey , 20 mesaj bile yazmaya üşeniyorsan yaşama daha iyi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yukarı Alt