jesuswan demiş ki:
Yuh hacim korun goz mu senin... Bir de buyuk foto koymussun... Gormuyor musun 7. slottaki yukariya dogru kaymayi... Digerleri ust cizgiye degmiyor lakin 7 numara degiyor... Offf PS degilse diger programlardan birisidir... :mrgreen:
Hayır o 7 de bişey yok sadece skillin iç rengiyle çerçeve rengi uyuşuyor ve deyiyormuş gibi gözüküyor. :lolmuch:

Jigsaw

Aileden
Narqotic demiş ki:
Sallaması Beleş e kardeşim sen 80 den düşme olsan o mp hp ney salak LoL diye buna denir headbang2ft9
Old school olmasına ve sitemizin için bir şeyler yapma gayretinde olduğundan bu yazdığını bir uyarı ile görmemezlikten geliyorum asıl bunun espri amaçlı olduğunu anlamayacak kadar salak (!) san işte LOL diye buna denir..

Jigsaw demiş ki:
Old school olmasına ve sitemizin için bir şeyler yapma gayretinde olduğundan bu yazdığını bir uyarı ile görmemezlikten geliyorum asıl bunun espri amaçlı olduğunu anlamayacak kadar salak (!) san işte LOL diye buna denir..
kahvekeyfi

muthis muthis hasta oLdum bende saturne geLiyorum biz bu zmana kadar bosuna ugrasmısız eminin bi gıdam ps yoktur :lolmuch: buna yurekten inaniyor hemen saturn de bi char acıyorum...

Ps:buna ps yok ama paint kokusu seziyorum sanki 1 -2Lik saat buyuk ugrasLa beraber bu haLe aLmıs diye dusunuyorum biLmem artık nedersiniz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lolmuch: :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jigsaw demiş ki:
Narqotic demiş ki:
Sallaması Beleş e kardeşim sen 80 den düşme olsan o mp hp ney salak LoL diye buna denir headbang2ft9
Kime niye aciyorsun? Aninda uygulamaya gececeksin hacim... Terbiyesizlik tek hazetmedigim seydir... 1 gun siteden uzak kalip kendisine gelir belki... Wink

PS : Narqotic 1 gun ban...

Bunu yapmak için baya zaman harcamışsın heralde ,rüyanda bile zor görebileceğin bişeyi painte aktarmışsın tbrkler :lolmuch:

bobby_ demiş ki:
lv16 glavie olmamış, iki tane o büyük yuvarlaktan var bide , şu dönen noktalar hepsindemi aynı anda aynı yer olur :lol: eline sağlık headbang2ft9
İsmail avatarın süper olmuş :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
bobby_ demiş ki:
lv16 glavie olmamış, iki tane o büyük yuvarlaktan var bide , şu dönen noktalar hepsindemi aynı anda aynı yer olur :lol: eline sağlık headbang2ft9
Evet. Razz Oyuna girdiğinde üstündeki kıyafetlerin yerini oynatmazsan mesela aynanda dönerler.

harbi, güzel başlamışsınn :lol::Dbizde kasıoz, 25 lv olduk ama bukadr item para ot bok çöp olmadı. sen çok şanslıymışsın :lol::D:D:D güzel çalışma ellerine saglık (:

Yukarı Alt