Arkadaşlar satürnde oynayanlarında bildiği gibi satürnde nerdeyse hacklenmedik kişi kalmadı.
Ama son günlerde bu daha da arttı.Satürn de artık günde 3-4 72+char hacklenir oldu.
Dünkü olayları da öğrendikten sonra yazmadan edemeyeceğim....

Dün _FAUN_ adlı hacker 80LVL full int Deli_Bedri yi hackledi.Nası hackledi bilinmez nası öğrendiyse şifreyi öğrenmiş Deli_Bedri normal hayatta bnm arkadaşım zaten.Neyse biz Deli_Bedrinin başındaydık _FAUN_ pm attı dedi ki chardan çıktığın an charın soyulacak dedi hadi chardan çık bni uğraştırma güzellikle çık dedi.Bizde dedik çıkmıoz fln nie çıkalım ki fln char bizim dedik.Sonra bi süre sonra dc yedik.Charda zaten premium war yazdık işte şifreyi ID yi fln denedik daha sonra charda başka biri war yazısı çıktı.10dk sonra biz girmeyi başardık bi baktık charın seti+bankası+parası kısacası herşeyini boşaltmış.Sonra _FAUN_ dan pm geldi bna 75YTL lik silk alırsanız charınızın setini +bankasını fln herşeyini verecem söz dedi.Tmm dedik bekle yükletelim Adamsan sözünde durursun dedik (Başka çaremiz yok silk almasak napacaz :S)FAUN tmm söz dedi tekrar .Daha sonra biz silk aldık 75Ytl lik yolladık bunu silkin numarasını bu tmm yükledim dedi .Biz dedik hadi ver artık charın setini fln söz verdin dedik.Sonra FAUN dedi siz bni enayimi sandınız fln demeye başladı küfretmeye başladı sonra kapattı kendi charını .Sonra akşam baktık char pk olmuş.Ex'i fln düşmüş.İşte olay böle dünden beride cewap yok adamdan.
Sadece bu olay deil Hallowen in charının hacklenmesi hackleyen kişinin tüm guildi boşaltması.Herşeyi kendine aktarması vs vs.
1 hafta önce fln LaRa_CRoFT un soyulması(onun setini aldık ama takılarını fln satmış.)Yani arkadaşlar işin kısası satürn berbat bi server tüm hackerler bu serverde yapcak bişeyimiz yokk insan düşünmeye başlıo acaba bnm charımı ne zmn soyacaklar diye :S

Lüften hepsini okuyun ondan sonra yorum yapın....

yaw kardes konustuklarını olmus olabılır fakat 3 tane turk soyuldu dıe serverı berbat yaptın ne ilgisi var bos bos konusuyosun

bannedddd

Buralıyım
Çok haklısın kardeşim.. Saturn'de bir zamanlar ben de oynuyordum ve hayatımda bu kadar kepaze bir server görmedim. Tam anlamıyla berbat. Benim de iyi niyetliliğimden dolayı charımı soymuşlardı. Valla n'apabiliyorsanız yapın bir an önce bırakın derim o server'ı. Cidden server'ın %80'i şerefsiz olmuş.

eet benim arkadasın carınıda enes die .......... cocugu soydu XxShortYxX ... Bu _FauN_ lamer yaw bana dio seni tradeden hacklicem trade atıyom kabul ediyo item felan veriyo sözde hala hacklicek ....

garmentt demiş ki:
yaw kardes konustuklarını olmus olabılır fakat 3 tane turk soyuldu dıe serverı berbat yaptın ne ilgisi var bos bos konusuyosun
Boş konuşmak mı ?Arkadaşım hergün 3-4char soyuluyor dedim iyi oku sonra yorum yap...Halada düşüncemde kararlıyım.Bu serverde iyi niyet göstermeyecen yoksa başına kötü şeyler gelio...Yaw serverde herkesde soyulma korkusu bak bi örnek wereyim 'Adamın biri taxi yapıo karşıdaki adam stall aç 300k ya koy öle alayım exchange den çok hackleniyomuş bu serverde dio buna ne dersin !!!Berbat bi server onun için dikkat edin kimseye iyi niyet göstermeyin _FAUN_ MrFalcon gibi adamlara hiç dalaşmayın...Bi örnek daha wereyim dün arkadaşımın charında oynuyoduk 76lvl yani normal bi car MrFalcon slm dedi charları takas edelimmi dedi ok olur dedik bn nerden biliim soyacanı gel ıssız bi yere gel itemleri yere atıp göstereyim dedi stall aç öle göster dedi bnm sna güvenim sonsuz dedi attı itemleri yere bizde alıp baktık itemlere sonra sende at hadi kendi itemlerini dedi biz nerden bilelim adamın bizi soyacanı itemleri aldığı gibi kaçtı full blue +5 garment set gitti yani anlayacağınız....

ONUN İÇİN HERKES DİKKATLİ OLSUN...

addIcFb

Aileden
MeLiK demiş ki:
eet benim arkadasın carınıda enes die .......... cocugu soydu XxShortYxX ... Bu _FauN_ lamer yaw bana dio seni tradeden hacklicem trade atıyom kabul ediyo item felan veriyo sözde hala hacklicek ....
Evet Başarın Charını Dimi :S:S

YAV KARDEŞŞŞ SÖZ SANA ÇARTININ GERİ ALDIRCAMM SİLKİNİDE YÜKLETCEM Bİ YANLIŞ ANLAŞILMA VAR BENİM PİÇ AMCA OLGUM GİNE BAŞLAMIŞ BNU İŞLERE:d

AngelSlayer demiş ki:
YAV KARDEŞŞŞ SÖZ SANA ÇARTININ GERİ ALDIRCAMM SİLKİNİDE YÜKLETCEM Bİ YANLIŞ ANLAŞILMA VAR BENİM PİÇ AMCA OLGUM GİNE BAŞLAMIŞ BNU İŞLERE:d
snn amca oğlu kim oluo :S ayrıca nick ne oyundaki

eeee peki enrden buluyolar şifreyi onu anlamadım database den fln bieş yapıyolar olmasın çünkü imkansız böle bişe

Arkadaş güzel konuya değinmiş çünki benimde saturnde 70Lvl charım haclendi. bende nası oldu anlamadım bottaydı dc yedi girmeye açlıştım başkası var ddi ve sonrada şifre değişti. _DeaDNuKeR_ adı charımın.

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
sova1ye demiş ki:
Arkadaş güzel konuya değinmiş çünki benimde saturnde 70Lvl charım haclendi. bende nası oldu anlamadım bottaydı dc yedi girmeye açlıştım başkası var ddi ve sonrada şifre değişti. _DeaDNuKeR_ adı charımın.
seninde mi charın eklendi 8O geçmiş olsun murat abi :S :?

gulut91 demiş ki:
sova1ye demiş ki:
seninde mi charın eklendi 8O geçmiş olsun murat abi :S :?
Malesef 70lvl hybird gitti. Sağolasın

İşte dediğimde bu zaten adamlar hiç çaktırmadan charını hackliyolar.Ruhu bile duymuo charı soyulanın .Yüzsüz herifler charı soyduktan sonra bide bnle pazarlık yapıo sana charını wereyim bna 500m al diye.Bn de salaktım ya yicem sanki bida aynı numarayı ....

Arkadaşım çalınan bu çarlar amca oğlundamı nası yani anlamadım. herkeze ulaştırıcam diyosun eğer varsa öyle bişey ilgilenebilirsen.

Yukarı Alt