niye her gördügün adama dalıyorsun ?
orda gözüküyor pvp yapan adama bile dalıyorsun..
yabancılar bu yüzden Türkleri sevmiyor bunun farkında mısın ?
son sorum bu yaptıklarını marifet olarak görüp de mi videoya kaydettin ?

Adama baq millet türklere ana avrat sövsün biz keselim sizin gibilerde yoq her gördügünü kesiyon falan konuşun Adamlar bütün türklere küfür ediyo hacı bilip bilmeden konuşma herkese dalarım buda seni ilgilendirmez locke türk ama basbas bagarıyo noobs türk die 3 5 tane gavurdan korkuyolar türk oldugumuzu ögrenirler bizi dışlarlar die ben her pvpye gittimde onlar gibi 5 1o tanesi kovalıyo ben hiç bir zaman onlların milletine küfür etmemişimdir..Onlar kaşındı bizde kaşıdık biz pvp yaparken adam geldi bütün türkleri kesdi bize daldı bizde onu kesdik gitti tayfasını chardı bütün türkleri .....kim derken bizde oturup izlesemiydik bazıları gibi utunma hacı senin gibi yoq kesmeyin düşmanlar öyleler böyleler diyenler yüzünden bu hale geldik..Adam küfür eder o gevur biz bişi yapmışızdırda o bize küfür ediyodur yoqsa biz etmeyiz..sen sordunmu onları yazmadan önce sen nie bunları kesiyosun die :x ah ulan ah boşuna davamızı sürdürüyoz adam anamıza sövsün miletimize sövsün biz keselim biz şuçlu olalım... Utunma hacı bugün kesdim yarında keserim Türklere gavur deil Türkde küfür etse onuda keserim....

güzel video kardeşim 3 kişi sen ben ve değerli clerik nick:basayımmı :mrgreen: arkadaşımla 5 kişiyi (karşı taraf valentina guildi) kestiğimiz gün :mrgreen: bu arada yorum yazan arkadaşım şunu sölemek isterim belliki saturn de oynamıyorsun orda kapıya pvp yapmaya gittiğinde senin türk olduğunu anlayan yabancılar gurup halinde seni kesmek için uğraşırlar ondan dolayı kapı önünde hep türk yabancı savaşı olur buda onlardan biri ?!!!!!!!

gawursaa gavur helal olsun kardesim
utans1nlar yabanc1lara yalakal1k yapanlarda
allah topunun belas1n1 wersin
bütün gawurlar1n we devsirme turklerin (gerisini siz tamamlay1n)

HİÇ KİMSE M.K ATATÜRK Olamaz yanlızca onun izinden
arminnights demiş ki:
gawursaa gavur helal olsun kardesim
utans1nlar yabanc1lara yalakal1k yapanlarda
allah topunun belas1n1 wersin
bütün gawurlar1n we devsirme turklerin (gerisini siz tamamlay1n)
Yobaz yobaz (cahil ) gibi konusup durma ne biçim konusuyorsun ben yabancı falan değilim ama hepsainin allah belasını versin diyorsun ayıp söylediğin sözler doğru düzgün konuş haddini bil !

Yukarı Alt