117 warlock cleric 13d legend warlock rare+12 shield itemler fb dress pet devil var

118 rogue cleric FF 5.6m sp dress pet 2 tane devil ress itemler fb

117 wizard cleric skiller ff 500k sp devil-pet-dress rare+12 staff rare legend fb set

118 wizard cleric ff 6m sp devil pet dress rare +12 staff fb legend set rare acc vss.

117 s/s int nuker ff 6m sp devil pet dress +12 silah shield legend fb set

117 Spear hybrid 11:1 nuker ff devil wing avatar pet devil sun set +12 rare spear

6 charı birden alacak varsa teklif versin tek tek satmayı düşünmüyorum. hepsi serverde güvenilir sağlam hile hurdaya karışmamış charlar. 4 tanesinin ilk 2 tanesinin ikinci sahibiyim. Bütün itemler Fb dir. Sadece warlock a sp gerekiyor oda 116 ya ff dır. TL ile teklif verin acelem yok 4 ay içinde satılırsa ne ala. 2 tane daha charım var onlarla devam etmeyi düşünüyorum. zamanım olmadığı için ilgilenemiyorum ve yetiştiremiyorum. Aracı olarak oyunda Uranus serverinde OSMANLILAR guildinden emre, murat yada özkan abi olabilir. kolay gelsin.

Aracı olarak oyunda Uranus serverinde OSMANLILAR guildinden emre, murat yada özkan abi olabilir. kolay gelsin.

baslıgı düzeltelim lütfen caps lock acık kalmıs başta galiba :) teşekkürler

Bana 110+ itemsiz wiz cleric lazım kardeş yardımcı olur anlaşabilirsek bir tanesini almak isterim

kardeşim satılıksa rogue clerıcı alıcam sadece bilgin olsun forumdan takıp edıyorum seni

Yukarı Alt