hocam konusursak bı ortak fıyatta anlasırsak aracılıkla almyı dusunıorm kafamdakı fıyat 550 ınersenız konusabılırz bana ulasbılcenız msn

[email protected] tskrerler begedındım carınızı her carı begenemem

Pismaniye demiş ki:
resimlerinizin gözükmesi için
bu şeklde yaparsanız kolaylık olur :muck:
Kasıtlı olarak öyle yaptım ekran görüntüleri biraz büyük olduğu için sorun yaşanmasın dedim.

Birde bu forumun arındırılmaya ihtiyacı var sanırım. Ne kadar çok dolandırıcı dolmuş. Bizi çocuk mu sandılar ne üç kağıt yapıp charı elimden alacaklar akılları sıra. :)

Takımı
Besiktas
Böyle bi char satın almayı düşünüyorum. Fakat şuan için bu kadar Ödeme yapamam. Char ileri tarihlere kadar satılmaz ise alıcısı benim.

Benim için aciliyeti yok dürüst ve hakkını verecek birine satmayı tercih ederim. 6 Yıllık emek + servet denecek bir masrafı var charın.

Castiel demiş ki:
Böyle bi char satın almayı düşünüyorum. Fakat şuan için bu kadar Ödeme yapamam. Char ileri tarihlere kadar satılmaz ise alıcısı benim.

Castiel demiş ki:
Eğer ciddi alıcıysanız pazarlığa açabilirim. Fotoğraf makinemi değiştirmeyi planladığım için elimdeki her şeyi çıkarmaya başladım.

Yukarı Alt