Evet arkadaslar Bir ps2 ye sahibim ancak basina oturupta hic adam gibi oynamaya zamanim olmuyor ancak geceleri bos zamanim oluyor ondada oturup oynamaya useniyorum. bu nedenlerden dolayi ps2 mi satiliga cikardim aletin hic bir sorunu yoktur takilma kendi kendine reset atma gibi 1 adet orjinal 1 adetde orjinal olmayan 2 kolu mevcuttur.1 adet orjinal 8 mb lik ve 1 adet orjinal olmayan 1 mb lik memory card i mevcuttur . 4 kol takabilmek icin gerekli donanimida mevcuttur.yaklasik 20 adet oyunum vardi hepside en son oyunlardandi ancak arkadaslarima kullanmaligina vermistim oyunlar bidaha geri gelmedi sadece PES6 kaldi onuda alan kisiye hediye olarak verecegim.

Aklimda bir fiyat belirlemedim ancak gerekli butun donanimlarini gerek orjinal gerek orjinal olmasana aldim. ps2 herseyi ile birlikte gonderilecektir. Takas ancak bir PSP ile olabilir(Play Station Portable). (Gerekirse ustune para takviyesi yapilir). Simdi gecelim resimlere.(satis extraloob araciligiyla olabilir)

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
PArdon arkadaslar konumu unuttum tamamen sro sayesinde fiyat sormussunuz 150 lira nakit diyorum. ilgilenen arkadaslara hemen pm atıyorum msjlarını unutmamaları icin.

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
Nesquik demiş ki:
PArdon arkadaslar konumu unuttum tamamen sro sayesinde fiyat sormussunuz 150 lira nakit diyorum. ilgilenen arkadaslara hemen pm atıyorum msjlarını unutmamaları icin.
eğer 100 liraya vereceksen hemen alabilirim

Yukarı Alt