Arkadaşlar Sjsro (New Server) Sun +10 Sun Glavie satılıktır. Full Bluedir. Bildiğiniz gibi hiç özelliği olmayan %0 stat sun +10 silahlar 60$.

Bu kadar ucuz olmasının sebebi ise, oyunu oynamıyor olmam. Elektro gitar almayı düşünüyorum (: bu nedenle ek bütçe gerekiyor ve gelir getirecek her yolu kullanıyorum. Herneyse.

http://img513.imageshack.us/i/imagerm.jpg/

Silah yukarıdaki resimdeki gibidir.

Satış istanbul içi yüzyüze gerçekleşebilir. yada istanbul dışıysanız Ptt hesap numarası yoluyla alışverişimiz gerçekleşebilir. Biliyorum, bu gibi konularda güven sağlamak zor olsa da, istanbul içi arkadaşlar için yüzyüze alışverişi gerçekleştirme teklifinde bulunuyorum, başka bir amacım olsaydı eğer böyle birşeyi açıklamazdım (: İstanbul dışı için, istediğiniz tüm bilgileri verebilirim (açık adres, ev tel, cep tel vs.). Neyse arkadaşlar fiyat açık ve net. pazarlık yok. Fiyat 30 tl. Almak isteyenler mailto:[email protected] eklesinler konuşalım :)

benim teklfimde hala geçerlidir. 81 wiz + 57 xbow isroda eyer satıs deıl takas düsünürsen isroda mercury 81 soyuk wizz vereblrim ff sayılır full ınttır nicki RED_K1T düşünürsen msne eklersin

GreenPearL

Bilgiliyim
arkadaşım msn hacklendi diyorum basmıomu beynin saat 8 gibi msn hacklendi alla alla adamı deli etme

Yukarı Alt