Merhaba Arkadaşlar;

Sbotun sitesi açıldığında almış olduğum bir account, bu zamana kadar aralıksız kullandım uzattım. Accountuda sattıktan sonra bir daha ne arar ne sorarım, nede sordururum.

Güven açısından siteyi yada başka bir yer öneremem. Bundan öncede çar satışlarım oldu, hiçbir forumda sağda solda dolandırıldım şeklinde yazan olmadı. Yanılmıyorsam açtığım konular arasındada satış ilanlarım var.

Şimdi gel gelelim fasülyenin faydaların bu hesabı istanbul içi elden 80TL veya adıma PTT'dende gönderebilirsiniz hiç farketmez.

Email Adresim (HESAP SATILMIŞTIR)

Para gelir, bot verilir siz keyfinize bakarsınız ben keyfime sbotla ilgili herhangi bir sıkıntılı geri dönüş olmaz.. emailden telefonda veririm görüşürüz, hatta istanbul içinde bi yerdede buluşabiliriz. Np her türlü satıyorum, hayatımda harama el uzatmadım uzatmamda 20 üstü çar sattım hepside tek seferde, hani takıldığım bi forumda değil referans gösterim ama madem ciddi alıcı var ve ist. oturuyor, veya ptt yoluyla güvenip gönderebilecekler benimle iletişime geçsin.

Bu arada yaşta 21, yaş merak edenler olabilir diye yazayım dedim.

ext ve diğer arkadaşa gösterdikleri ilgilden dolayı teşekkür ediyorum, tek yazdığım forum burasıydı ama hayatımda ilk defa bu kadar hızlı satış gerçekleştirdim.

Fan sayfalarından birinde vatandaş almak istedi, telle aradık görüştük 85TL verdi, galiba ufaktan bi kazık yedim. Bu siteden referans almıştım fiyatları ama sağlık olsun.

Elime 110 FF wiz çar geçecek gaiada duruma göre bunu satılığa çıkarmayı düşünüyorum. Konuyla ilgili tekrar burayı tercih edeceğim.

Yukarı Alt