arkadaşlar nasıl bir sitedeyim ben bir kişi ne mesaj attı ne ilgilendi bu kadar basitmi bu olay site admini bile cevap vermiyo 2 gündür ben bu olayla uğraşıyorum lütfen biri ilgilensin artık nedir bu böyle 1 kişi bile cevap vermedi nedir bu arkadaşlar biri ilgilensin artık...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
safucuk demiş ki:
arkadaşlar nasıl bir sitedeyim ben bir kişi ne mesaj attı ne ilgilendi bu kadar basitmi bu olay site admini bile cevap vermiyo 2 gündür ben bu olayla uğraşıyorum lütfen biri ilgilensin artık nedir bu böyle 1 kişi bile cevap vermedi nedir bu arkadaşlar biri ilgilensin artık...

kuzum biz senin özel avukatın mıyız ilgilenmek zorunda mıyız gidersin avukata verirsin 3-5 milyar para onlar seninle ilgilenirler özel olarak.

Sen bu sitenin adminisin sitende yapılan bu tür hırsızlıklara nasıl bu kadar basit şekilde göz yumabilirsin ben bunu anlamıyorum alaycı şekilde konuşuyorsun bu kadar basit mi olay adam online gidip bi pm at adamla konuş bişeyler yap en azından bu nasıl bi alaycı tavırdır adam gözgöre göre hırsızlık yapıyo kalkıp 3-5 milyara avukat tutup koştur peşinde diyosun nedir bu alaycı tavır

Sen de bu adamla irtibata geçtin sen alabildinmi ben alamadım msj yazmışsın msnden konuşalım diye eğer aldıysan söyle yada konuştuysan msnlerinizi almışsınız birbirinizden konuşmuşsunuz ama bana gelince alaycı bi tavır sen konuşuyosun bu adamla ve hiç bişi yapmıyosun adam hala online ya

Yukarı Alt