Telefonumu Satmaya Karar Verdim..Fiatının 90 YTL Dir.Kargo Ücreti Alıcıya Aittir.Telefon Temizdir.Telefon Üretiminin Son Dönemlerinde Çıkmıştır..0 Gibidir..Şarzı 7 Gün Gidiyor.Ayrıca 1GB Hafıka Kartı Vardır.Telefonu Görmek İsteyen Msn Adresimi Eklesin Göstereyim..
MSN; exper_prens@h o t m a i l . c o m

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BlueSnow demiş ki:
Telefonumu Satmaya Karar Verdim..Fiatının 90 YTL Dir.Kargo Ücreti Alıcıya Aittir.Telefon Temizdir.Telefon Üretiminin Son Dönemlerinde Çıkmıştır..0 Gibidir..Şarzı 7 Gün Gidiyor.Ayrıca 1GB Hafıka Kartı Vardır.Telefonu Görmek İsteyen Msn Adresimi Eklesin Göstereyim..
MSN; exper_prens@h o t m a i l . c o m
telefona talibim, fotoğraflarını çekip koyarsan, elinde olan garanti belgesi bilgilerini yazarsan, imei no yazarsan ve yaşadığın sorunları belirtirsen 2-3 güne kadar aleti alabilirim :wink1:

Abi Ben BlueSnow O Hesapı Banladılar.Bu Yeni Hesabım.Walla Ben Teli Amcamdan Aldım Ama Ondada G. Belgesi Yokmuş Emei Nosunu Nasıl Bulacağımı Söyle Hemen Yazayım.Fotosunuda Çekip Koyarım Birkaç Güne Kadar.Sen Benım Msn Yi Ekle Veya Sen Msn Adresini Ver Ben Ekleyeyim Msn Den Yolliyim Resimleriini.Herkese İyi Günler.

Yukarı Alt