Merhaba iyi forumlar.

1 Aylık netflix UHD (39,99 TL ) olan paket'i 10 TL'e satıyorum Eğer yanında spotify'de almak isterseniz fiyat 15 TL oluyor.

Not : Spotify aile paketi değildir 1 kişiye özel bir telefon ya da bilgisayardan kullanılabiliyor.Hesapların hepsi sıfırdan açılıp her hangi bir sorun teşkil etmemektedir.

Konu yeni olduğu için referanslı üyelere ilk önce hesap sonra para şeklinde hesap sağlanıcaktır.Bir diğer husussa isterseniz ben size mail adresi ile hesap sağlıcam ya da siz bana her hangi bir mail adresinizi ve istediğiniz şifreyi vericeksiniz.Ben accountları açıcam ve siz şifreyi değiştirip rahatlıkla kullanabiliceksiniz.

Ödeme yöntemleri : Garanti - Enpara - Ziraat - Denizbank - İşbankası

Stok mevcuttur.

Son düzenleme:
Üyelikler siz sipariş verdiğiniz an açılır ve tam 1 ay süreyle sınırsız kullanabilirsiniz :)

Güzel ekmek kapısı :) Çalıntı yada random kredi kartıyla deneme sürümü yapıp satmak.

Güzel ekmek kapısı :) Çalıntı yada random kredi kartıyla deneme sürümü yapıp satmak.
Ne yazık ki fazla ön yargılısınız :)

Çalıntı ya da random kredi kartı değil tamamen gerçek şahıs üzerinden sanal kart ile alınıyor hesaplar.Piyasaya bakarsanız zaten bu işi çook uzun zamandır yapan insanlar var.

Takımı
Seçiniz...
Netflix'te üyeliğinizi açın, en yüksek planı seçin ve üyeliğe devam edin.
Ödeme kısmına gelmeden önce plan seçiminizi değiştirip, en düşüğü seçin.
Netflix size, en yüksek planı daha ucuza önerecek ve onu kabul edip en yüksek planı ucuza kullanın.
Süreniz bitince aynı işlemi, kullandığınız hesapta yapabilirsiniz.

Önemli not: Kayıt ve ödeme işlemini tamamladıktan sonra üyeliğinizi iptal etmeyi unutmayın. Yoksa 2.ay en yüksek plan ücretini keser. :)

Yukarı Alt