Evet arakadaşlar lvl 92 warrior satıyorum mercury server'ında, daha öncede bir topic açmıştımda çok uzaklarda şuan o yenisini açayım dedim hazır alt başlıkta hazırlanmışken hmm

50-60 milyon civarı gold, +5 slotted osmium set, +5 slottes osmium great sword, birkaç red osmium, lvl 150 olamadı çünkü skill farm yaptım bayağı bir süre, SRO da gold karşılığıda takas yapabilirim Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
batu chardan birkaç ss koysaydın şeklini falan görürdük bu arada hacım diğer oyunlarda ki charlarının hepsini bence satılığa çıkart bir dünya char var flyff falan hepsini tek tek yayınla imzanın altına da hepsinin tek tek linklerini koy bence daha kısa sürede satılırlar bence hele flyff falan kaçırılmayacak accountlar Cool

Warioru her zaman çok severim hele eline +7 great sword aldımı karizmasından yanından geçilmez.fakat wizard her zaman warioru alıo^^ bufflardan yırtıo wizard^^.force archerde aynı koşullar altında.warior karizma olarak ii bir char fakat güç olarak hiç bir şey diyeceğim yok....bir wizardın bir wariroru 11-0 a alığını biliyorum^^

A

Anonymous

Guest
Hocam karakterle ben ilgileniyorum...SROda char ile takas olursa edebiliriz.

Hocam sana 30€ vermeye hazirim kac million eder bilmem ama baya bir gold alirsin solkroad icin ne dersin ????

Yukarı Alt