aids

Arkadaşlar 1 sene kadar oldu alalı. Çok az ve temiz kullandım. Yere düşüş falan olmadı. Kırığı çiziği hiç bir sorunu yok. 8GB hafıza kartı Usb kablosu, Tv kablosu ve kutusu ile göndericem 2 yıl uluslararası garantisi mevcut. Satabilirsem telefon alıcam. Özelliklerini linkini vericeğim sitede bulabilirsiniz. HD Görüntü kalitesi olduğu için almıştım gerçekten kaliteli çekimler yapıyor bir tane de kendi çektiğim resmi koyucam...

Ürünün özelliklerine burdan ulaşabilirsiniz:

http://www.letsgodigital.org/tr/camera/specification/1922/show.html

Renk kalitesini görmeniz adına İnönüden bir Fotoğrafım

aids

Garanti durumu yurtdışından gelen ve aldığım bir makine olduğu için uluslararası. Fiyatı hakkında bişi pek düşünmedim teklifleri değerlendirmeye çalışıyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hayırlı satışlar daha geçen gün makina aldım almasaydım bunu kaçırmazdım bir digital bir de SLR alacağım digital'i hallettim.

Usta pazarlıksız olur fiyatını söylersen cihazda sorunsuzsa talibim ama yurt dısı ve 2.el oldugunu dusunerek fıyat verırsen sevinirim.

aids demiş ki:
Arkadaşlar 1 sene kadar oldu alalı. Çok az ve temiz kullandım. Yere düşüş falan olmadı. Kırığı çiziği hiç bir sorunu yok. 8GB hafıza kartı Usb kablosu, Tv kablosu ve kutusu ile göndericem 2 yıl uluslararası garantisi mevcut. Satabilirsem telefon alıcam. Özelliklerini linkini vericeğim sitede bulabilirsiniz. HD Görüntü kalitesi olduğu için almıştım gerçekten kaliteli çekimler yapıyor bir tane de kendi çektiğim resmi koyucam...

Ürünün özelliklerine burdan ulaşabilirsiniz:

http://www.letsgodigital.org/tr/camera/specification/1922/show.html

Renk kalitesini görmeniz adına İnönüden bir Fotoğrafım

Fotoğraf Makinesi nin fotoğraflarınıda koyarsan daha kolay satarsın:) yanılıyormuyum

Yukarı Alt