Merhaba arkadaşlar evin kenarında boşta yatan bilg. parçalarını satmak istiyorum anakart , işlemci ve monitor mevcut elimde.
Satış ptt kargo ile kapıda ödeme ile gerçekleştirilecektir.Parçaların satış fiyatlarında cüzzi miktarda bir pazarlık payı olabilir.

2GB DDR2 667MHZ CL5 TEK MODÜL KİNGSTON RAM

Ram öbür boyu kingston garantisi altındadır belgede 2yıl yazdığına aldanmayın.Daha önce 5 senelik rami garantiye yolladım sıfırı ile değişti.
Ürün ev ortamında kullanılmıştır hiç bir sorunu yoktur o.c tarzı şeyler uygulanmamıştır , zaten işim olmaz.yaklaşık 4-5 ay kullanıldı tam bilmiyorum yılbaşından önce almıştım.

Ramin Fiyatı ; 85,50TL

- Resim Silinmiş.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=775Dual-VSTA&s=775
Anakartı yukarıdaki linkden inceleyebilirsiniz.Sadece anakart ve arka panel sacı mevcuttur.Yollerken bilgisayarcıdan kutu alıp güzelce paketleyip yollayacağım.Kart oldukca sessizdir hiç bir sorunu yoktur 8-10 ay civarında kullanıldı.Agp , Pci-e 16x , DDR,DDR2(ddr2 667 olarak çalışıyor . 800mhz ramde takabilirsiniz ama 667 mhz verim alırsınız) ve Lga 775 Core 2 Duo işlemcileri destekler.
Fotoğraflar ;

- Resim Silinmiş.
Fiyatı 49,99TL'dir

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://ark.intel.com/Product.aspx?id=27112
Intel ® Celeron ® D Processor 330 Lga 775 soket (256K Cache, 2.66 GHz, 533 MHz FSB
İşlemci ye overclock yapılmamıştır.Stok orjinal fanı ile verilecektir.Hiç bir sorunu yoktur.Yukarıdaki linkten işlemciyi inceleyebilirsiniz
Fotoğraflar;

- Resim Silinmiş.
Fiyatı 39,99 TL'dir

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Philips 107E6 17" CRT MONİTOR

EV ORTAMINDA KULLANILMIŞTIR HİÇ BİR SORUNU YOKTUR.POWER KABLOSU FALAN HEPSİ MEVCUTTUR.MONİTOR BEYAZ RENKLİDİR.
Fotoğraflar;

Fiyatı 39,99TL'dir

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
monitor gayet güzel ve uygun hayırlı satışlar dilerim ^^

şöyle bi baktm benim işime yarıyan ram var ama fiyat oldukça pahalı 0 ı saten 80-90 lira senin ramin sen ilk çıktıgındaki fiyatla hesapladn heral :D + 2.el senin ramın aynısı 30-40 liradan gidiyor bide ben izmirde YAŞIYAN vatandaşım pazar günleri bit pazarı açılıo senin kasa + mont. 100-150 liraya alırım :D :D xD

ozan160 demiş ki:
şöyle bi baktm benim işime yarıyan ram var ama fiyat oldukça pahalı 0 ı saten 80-90 lira senin ramin sen ilk çıktıgındaki fiyatla hesapladn heral :D + 2.el senin ramın aynısı 30-40 liradan gidiyor bide ben izmirde YAŞIYAN vatandaşım pazar günleri bit pazarı açılıo senin kasa + mont. 100-150 liraya alırım :D :D xD
arkadaş haklı ztn 0 ramler 80-90 lira kimse 2.eli 80-90 dan almaz :roll:

Yukarı Alt