ATİ RADEON X1650PRO 512MB AGP ekran kartı satılıktır.. ilgilenen arkadaşlar pm atsınlar yada mailto:[email protected] adresinden bana ulaşabilirler =)

Fiyat:40 YTL :thumbsup:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
40 ytl mi oups gayet ucuz bir sorunu varmı garantisi bitti mi nereden alındı ?

bu bilgileri de verirsen sevinirim.

extraloob demiş ki:
40 ytl mi oups gayet ucuz bir sorunu varmı garantisi bitti mi nereden alındı ?

bu bilgileri de verirsen sevinirim.
evet garantisi bitti arkadaşım hayır herhangi bir sorun yok..acil paraya ihtiyacım var..Teknosadan aldım kartı =)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ürünün 1-2 fotoğrafını atarsan güzel olur bence makinaya takılı halde ve sökük halde, ekran kartı alacak olanlar ve max. 100 lira 0 ürüne para veririm diyenler bence bu kartı kaçırmasınlar sizi fazlasıyla memnun edecektir yanına 2gb ram ile 4 tane char açarsınız oyunuda gayet güzel bir görüntü kalitesinde oynarsınız.

Ps : yorumlarım orta seviye sistemler içindir.

Jigsaw

Aileden
Ahaha benim ekran kartından, zamanında 200 YTL'ye almıştım ucuz bence fiyatı her oyunu oynayabiliyorum piyasadaki. İyi satışlar...

İstek üzerine resimde koydum .. Kartın bu kadar ucuz olmasının sebebini anlatayım..;; Benim eski anakartım yandı aynı anakarttan bulamayınca çakma bi anakart aldım bana agp uyumlu dediler ama o anakart her agp yi desteklemiyormuş :( şu an 128mb lık eski ekran kartımı kullanıyorum..Bu kartta elimde kalacağına satmaya karar verdim..zaten şu aralar acil paraya ihtiyacım var..tşkler

Yukarı Alt